Lokata Wielkanocna w Idea Banku na 3,7%

Idea Bank jest bankiem, który ma w swojej ofercie stale bardzo wysoko oprocentowane lokaty. Jest też bankiem, który bardzo często zmienia swoją ofertę. 3 dni temu zdążyłem opisać propozycję Lokaty Hurtowej, a już nie ma jej w ofercie. Podobnie jest z bardzo dobrą Lokatą FAIR PLAY, która to pojawia się, to znika ze strony internetowej banku. Tym razem bank proponuję 3-miesięczną Lokatę Wielkanocną z oprocentowaniem 3,7%. Nazwa lokaty jest tutaj trafiona, ponieważ oferta ważna jest od 18 do 21 kwietnia, czyli przez całe Święta.

Standardowo nie ma obowiązku posiadania w Idea Banku konta osobistego. Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł. Lokata jest odnawialna na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu dla lokaty 3-miesięcznej. Zerwanie lokaty skutkuje brakiem odsetek. Wniosek o lokatę można złożyć przez internet, telefon oraz „teoretycznie” w placówkach banku. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę banku, czyli tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.