Lokata Unikalna w Raiffeisen Polbank czyli lokata na 3,4% lub 3,6%

RAIFFEISENPOLBANK

Raiffeisen Polbank po raz kolejny przedłużył swoją promocję na krótkoterminowe lokaty. W ramach tej oferty klienci mogą otworzyć lokatę na 3 lub 6 miesięcy w dwóch wariantach:

  • Lokatę na 3,4% na kwotę od 20.000 zł do 75.000 zł, przy czym co najmniej 20.000 zł musi być nowymi środkami w banku.
  • Lokatę na 3,6% na kwotę od 75.000 zł do 150.000 zł, przy czym co najmniej 75.000 zł musi być nowymi środkami w banku.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Raiffeisen Polbanku>>>

Stan środków badanych jest na dzień 28 lutego 2014 r. Można założyć tylko jedną taką lokatę w okresie trwania promocji. Oferta ważna jest do 30 kwietnia włącznie. Lokaty mogą się odnawiać, ale już na standardowych warunkach. Do otwarcia Lokaty Unikalnej w Raiffeisen Polbank niezbędne jest konto osobiste. Można na szczęście mieć Konto Aktywne, które nic nie kosztuje, płatna jest jedynie karta, ale nie jest ona obowiązkowa. Do konta można założyć konto oszczędnościowe pod nazwą Konto Lokacyjne z oprocentowaniem 4% do 20.000 zł do końca maja. Ta oferta skierowana jest już jedynie do nowych klientów banku. Szczegóły tutaj.

Oferta całkiem interesująca z jednymi z najlepszych stawek na rynku. Nie ma też dużych ograniczeń. Nowością jest to, że bank wymaga jedynie 20.000 zł lub 75.000 zł nowych środków do założenia lokaty. Jest to stosunkowo fair dla obecnych klientów banku. Lokata Unikalna dostępna jest jedynie w placówkach banku. Więc jeśli ktoś ma niedaleko miejsca zamieszkania placówkę banku i nie może skorzystać z innych ofert, może rozważyć Lokatę Unikalną.  Zachęcam też do przejrzenia oferty Bossabanku opisanych tutaj, Meritum Banku opisanych tutaj, oraz BGŻ Optima gdzie nowi klienci mogą dostać 100 zł – szczegóły tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.