EnergoLOKATA 3M PLUS na 3,9% w Neobanku – aktualizacja

Neobank

Neobank, czyli internetowy oddział Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego jest liderem wśród banków proponujących lokaty na start bez ograniczeń kwotowych proponując dotychczas lokatę na 3 miesiące dla nowych klientów na 4%. Oferta ta jest nadal dostępna, jednakże oprocentowanie promocyjne Energolokaty 3 Plus zostało nieznacznie obniżone i wynosi teraz 3,9%. Jest to i tak jedna z najlepszych ofert na rynku.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej neoBanku>>>

Tak jak poprzednio oferta skierowana jest niestety wyłącznie do nowych klientów banku. Lokatę może otworzyć jedynie osoba pełnoletnia, która do tej pory nigdy nie posiadała lub współposiadała w Neobanku rachunku, lokaty terminowej, kredytu lub karty kredytowej. Z oferty wyłączeni są także pełnomocnicy do wymienionych rachunków i lokat oraz użytkownicy kart kredytowych.

Oferta dostępna jest jedynie w bankowości internetowej neoBank24. Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł. Można otworzyć dowolną ilość lokat, lecz suma nie może przekraczać 1.000.000 zł. Lokaty są odnawialne (na standardowym oprocentowaniu), w przypadku zerwania dostajemy 0,10% odsetek. Do otwarcia lokaty niezbędna jest otwarcie konta osobistego lub internetowego rachunku technicznego. Rachunek techniczny jest darmowy. Promocyjne lokaty możemy otwierać w ciągu 85 dni od otwarcia jednego z wymienionych wcześniej kont.

Dla osób, które nie są nowymi klientami Neobanku do wyboru są inne lokaty:

  • Lokata Promocyjna na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,2%
  • Lokata Promocyjna na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,3%
  • Lokata Promocyjna na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3,4%
  • Lokata Promocyjna na 24 miesiące z oprocentowaniem 3,6%
  • Lokata Promocyjna na 36 miesięcy z oprocentowaniem 3,8%

Oferta EnergoLokaty Plus jest nadal jedną z najlepszych na rynku. Jeśli ktoś jeszcze nie miał styczności z tym bankiem warto mocno rozważyć rozpoczęcie współpracy. Więcej szczegółów na stronie banku, czyli tutaj. A jeśli ktoś szuka innych rozwiązań na bezpieczne ulokowanie swoich środków to zapraszam to przejrzenia moich wpisów z ostatniego tygodnia. Każdy na pewno znajdzie dla siebie ofertę.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.