200 zł za konto osobiste w Santanderze + 50 zł z polecenia

Po krótkiej, niespełna tygodniowej przerwie pojawiła się kolejna akcja, dzięki której można otrzymać solidną premię 200 zł za konto osobiste w Santanderze. A dodatkowo można dorzucić do tej kwoty 50 zł w ramach otwierania konta z polecenia. W akcji Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja IV wystarczy wykonać kilka transakcji bezgotówkowych i zasilić konto kwotą 1.000 zł aby otrzymać premię. Natomiast w programie poleceń wystarczy wydać kartą 300 zł. Do tego można skorzystać z oferty Lokaty Mobilnej na 2,50% do kwoty 20.000 zł. Promocja Konto Jakie Chcę z Bonusem trwa do 15.04.2020 r.

Z nowej promocji mogą skorzystać osoby, które od 05.03.2019 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Santanderze. Okres karencji to mniej więcej rok i został w porównaniu do poprzedniej akcji przesunięty o około 3 miesiące.

Aby otrzymać 200 zł za konto osobiste w Santanderze należy:
 • Do 15.04.2020 r. zarejestrować się na stronie promocji podając imię i nazwisko oraz adres e-mail i numer telefony kontaktowego oraz potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie linku otrzymanego na adres e-mail.
 • Zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji.
 • Na stronie promocji złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę z kartą debetową poprzez link w zakładce „KONTO BONUS”.
 • Przy otwarciu wniosku wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podać we wniosku do banku oraz na stronie promocji taki sam adres e-mail.
 • Najpóźniej do 30.04.2020 r. podpisać umowę o Konto Jakie Chcę.
 • Do 31.07.2020 r. w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po siebie miesiącach wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych:
  • marcu i kwietniu, lub
  • maju i czerwcu, lub
  • czerwcu i lipcu.
 • Do 31.07.2020 r. otrzymać na otwarte Konto Jakie Chcę wpływy w wysokości łącznej co najmniej 1.000 zł.
 • Do 10.08.2020 r. odebrać wiadomość o przyznaniu premii i w ciągu 7 dni uzupełnić numer konta do jej wypłaty.
 • Do 31.08.2020 r. odebrać wypłaconą na otwarte konto premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za konto osobiste w Santanderze>>>

200 zł za konto osobiste w Santanderze + 50 zł z polecenia

Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera. Należy pamiętać o uzupełnieniu danych do wypłaty premii. Czasami da się to zrobić zaraz po założeniu konta ale na pewno trzeba pilnować wiadomości o jej przyznaniu. Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymuje się za transakcje bezgotówkowe (na dowolną kwotę – liczy się ilości), a kolejne 100 zł za odpowiednie zasilenie. Warunki są łatwe i bardzo proste do spełnienia. A to nie musi być koniec wpływów za konto w Santanderze. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia oraz założyć Lokatę Mobilną na 2,50% do kwoty 20.000 zł na 4 miesiące. Można także skorzystać z oferty karty kredytowej z premią do 800 zł – szczegóły tutaj:

200 zł za konto osobiste w Santanderze + 50 zł z polecenia


Jeżeli ktoś nie miał konta w Santanderze od 01.02.2019 r. 01.05.2019 r. to przy składaniu wniosku należy wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156 . Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Akcja trwa do 31.07.2020 r. i jest z reguły przedłużana. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe.

300 zł za konto osobiste w Santanderze + 80 zł i 150 zł w pozostałych akcjach


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ramach połączonych akcji można otrzymać 200 zł premii niejako na start – z wpływem do końca sierpnia oraz dodatkowo  50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe, może być (ale nie musi) opłata za kartę – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto osobiste i ewentualnie dodatkowymi 50 zł w ramach promocji konta z polecenia zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Santanderze + 50 zł z polecenia


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • 0 zł za za kartę debetową przy 5 transakcjach bezgotówkowych lub stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).

Regulamin Promocji Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja IV.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja V.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.