Premia 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia + do 900 zł premii za płatności w Santanderze

W Santanderze trwa akcja, dzięki której klienci indywidualni mogą otrzymać ponad 530 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Po kilku miesiącach przerwy pojawiła się też ponownie akcja promocyjna dzięki której tym razem przedsiębiorcy mogą otrzymać sowitą premię za konto firmowe. Dzięki promocji Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska – 2 edycja można otrzymać łatwą premię 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia oraz do 900 zł premii w postaci zwrotu za zakupy. Warunki uzyskania premii 150 zł są bardzo łatwe do spełnienia, a dodatkowo Santander zwraca kilka procent za płatności bezgotówkowe. A do tego można jest dorzucić kilka dodatkowych procent za płatności kartą Mastercard. Nowa akcja promocyjna konta firmowego w Santanderze trwa do 23.02.2020 r.

Aby otrzymać na start premię 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia należy nie posiadać (a nawet być pełnomocnikiem do) żadnego rachunku firmowego od 01.01.2019 r. w Santanderze. Posiadanie konta indywidualnego (prywatnego) nie wyklucza z udziału w promocji. Nie można być także w trakcie otwierania konta firmowego. Promocja dotycząca zwrotu za płatności bezgotówkowe ma okres karencji ustawiony na 01.03.2019 r.

Aby otrzymać na start premię 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia w Santanderze należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji.
 • Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celach niezbędnych do realizacji zasad promocji.
 • Za pośrednictwem otrzymanego linku na adres e-mail złożyć wniosek o konto firmowe Godne Polecenia w Santaderze.
 • Podać we wniosku taki sam adres e-mail.
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • W terminie 1 miesiąca od daty złożenia wniosku podpisać umowę z Santanderem (nie później niż do 23.03.2020 r.).
 • W terminie 2 miesięcy od daty zawarcia umowy (nie później niż do 23.05.2020 r.) wykonać co najmniej 1 transakcję płatniczą i/lub BLIK i/lub przelew wychodzący na inny bank (poza ZUS).
 • Do 03.06.2020 r. odebrać informację e-mail z powiadomieniem o przyznaniu premii i uzupełnienie danych do wypłaty premii w ciągu 14 dni od daty otrzymania tej informacji.
 • Nie rozwiązywanie umowy rachunku firmowego do czasu wypłaty premii, tj. do maksymalnie 03.08.2020 r.

Premia 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia + do 900 zł premii za płatności w SantanderzeStandardowo niewiele wystarczy do otrzymania premii – raptem jeden przelew wychodzący na konto w innym banku. O przyznaniu premii organizator powiadomi na początku czerwca. Będzie 14 dni roboczych na uzupełnienie danych do wypłaty premii na wskazany, otwarty podczas promocji numer konta bankowego. Należy pamiętać o uzupełnieniu rachunku do wypłaty przyznanej nagrody. Premia powinna zostać wypłacona do na początku sierpnia. Należy pamiętać, że odmiennie niż w przypadku osób fizycznych z premii firmowych należy się rozliczać podatkowo. Konto najłatwiej jest otworzyć za pośrednictwem kuriera.

<<<Strona promocji 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia w Santanderze>>>

Dodatkowo w ramach głównej Promocji dla przedsiębiorców III trwającej do 31.03.2020 r. nie płacimy nic za prowadzenia konta firmowe czy przelewy internetowe przez 24 miesiące. A jeżeli przelejmy na ZUS czy US kwotę co najmniej 200 zł do 15-tego danego miesiąca to otrzymamy dodatkowy bonus – 4% zwrotu za płatności kartą – do 150 zł przez kolejne 6 miesięcy i aż do 900 zł. Premia nalicza się przez okres 6 miesięcy od daty otwarcia rachunku i jest wypłacana na koniec następnego miesiąca po miesiącu wykonania transakcji bezgotówkowych:

Dodatkowo jeżeli wybierzemy kartę Mastercard Busisness Debit skorzystamy z promocji W podróży 2-4-6 i otrzymamy dodatkowe zwroty:

 • 2% zwrotu za płatności na stacjach paliw Circle K.
 • 4% zwrotu za płatności za hotele i motele.
 • 6% zwrotu za płatności za przejazdy autostradami na terenie Polski.

Premia 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia + do 900 zł premii za płatności w Santanderze

Promocja trwa do 30.03.2020 r. i dotyczy osób, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadali takiej karty – co nie jest problemem dla nowych lub powracających po roku klientów. Maksymalny zwrot za płatności za hotele i autostrady do 200 zł miesięcznie (do marca) a za paliwo zwrot jest nieograniczony. Można jeszcze skorzystać przez 2 miesiące i otrzymać dodatkowe zwroty. Będą one standardowo zwracane na konto firmowe Godne Polecenia do końca następnego miesiącach po ich wykonaniu.


Podsumowując za spełnienie prostego warunki można na start otrzymać premię 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia. Następnie można dostać 4% zwrotu za płatności przez 6 miesięcy oraz dodatkowe kilka procent płatności w wybranych kategoriach. Aby otrzymać maksymalne 900 zł w postaci 4% zwrotu trzeba wydać 3.750 zł, ale już wydanie kwoty 2.000 zł da 80 zł miesięcznie i 480 zł w ciągu pół roku. I jeszcze np. kilka czy kilkadziesiąt złotych za paliwo czy hotele jak się uda. A do tego można dorzuć sowitą premię za konto prywatne. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Santanderem zapraszam tutaj:

Premia 150 zł za konto firmowe Godne Polecenia + do 900 zł premii za płatności w Santanderze


Szczegóły akcji 300 zł + 80 zł + 150 zł za konto indywidualne w Santanderze tutaj:


Regulamin promocji Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska – 2 edycja.

Regulamin Promocji dla przedsiębiorców III.

Regulamin promocji „W podróży 2-4-6”.

Tabela opłat i prowizji dla firm.


Z pozostałymi akcjami promocyjnymi, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie można zapoznać się w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.