100 zł do Decathlonu + 50 zł z polecenia za Konto Proste Zasady w Getin Banku

Niespełna 2 temu pisałem o nowej promocji na nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku oraz możliwości otrzymania 50 zł za otwarcie konta osobistego Proste Zasady (oraz 100 zł za polecenie). Szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się dodatkowa akcja promocyjna Konto Proste Zasady z premią dzięki której można otrzymać dodatkowo 100 zł do Decathlonu. Czyli łącznie nowi klienci mogą otrzymać voucher 100 zł do Decathlonu + 50 zł za Konto Proste Zasady w Getin Banku. Dodatkowo oszczędzający otrzymują stawkę 2,70% do kwoty 100.000 zł przez 3 miesiące.

Promocja dotyczy nowo otwierających konto osobiste w Getin Banku i trwa do osiągnięcia puli 2.000 rejestracji. Nie można mieć produktów w Getin Banku od 01.01.2019 r. Należy po otwarciu konta potwierdzić udział za pomocą specjalnego formularza promocji.

Aby otrzymać 100 zł do Decathlonu należy:
  • Złożyć internetowy wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową, dostępem do bankowości internetowej i mobilnej.
  • Wyrazić wszystkie zgody marketingowe i handlowe.
  • W ciągu 7 dni od aktywacji konta (otrzymania sms-a) zarejestrowanie się na stronie promocji.
  • Do końca pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu konta wykonać przelew przez bankowość mobilną  – nagroda 20 zł.
  • W każdym z dwóch pełnych miesięcy po otwarciu konta wykonać transakcje bezgotówkowe po 200 zł – nagroda 20 zł.
  • Otrzymać wpływy na konto w każdym z trzech pełnych miesięcy po otwarciu konta w wysokości 1.000 zł – nagroda 2 x 20 zł.
  • Spełnienie wszystkich powyższych warunków – nagroda 20 zł.

<<<Strona promocji 100 zł do Decathlonu za Konto Proste Zasady>>>

100 zł do Decathlonu + 50 zł z polecenia za Konto Proste Zasady w Getin Banku

Przelewy powinny pochodzi spoza Getin Banku (np. naszych kont w innych bankach) albo z kont firmowe w Getinie. Za spełnienie każdy warunków będą przyznawane vouchery po 20 zł. Będą one dostępne w bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 7 dni od daty spełnienia warunków akcji. Data ich ważności jest bardzo długa – 13.01.2022 r. Nie ma żadnych podatków a w promocji uczestniczą tylko konta indywidualne. Warto bo Konto osobiste – Konta Proste Zasady staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Brak wykonania tej operacji powoduje naliczenie opłaty w wysokości 8 zł. Nie trzeba zapewniać żadnych przelewów, ale warto je robić, bo w łatwy sposób można otrzymać dodatkową premię.

Nowi klienci Getin Banku przy okazji można otrzymać premię 50 zł za otwarcie konta osobistego z odpowiednim kodem polecenia. Aby otrzymać premię wystarczy nie posiadać kont w Getin Banku od 31.08.2019 r. Obecny program poleceń trwa do 31.05.2020 r. Więcej o programie poleceń pisałem tutaj.100 zł do Decathlonu + 50 zł z polecenia za Konto Proste Zasady w Getin BankuNależy złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecania (do wpisania w trakcie zakładania konta lub do podania w placówce Getin Banku) (zdobyty od rodziny lub np. mój THPB41 – zmienił się ponownie w nowej edycji programu, jak i warunki), wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Należy też w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.000 zł (spoza Getin Banku) + wykonywać jedną operację bezgotówkową (dla bezpłatności konta.) I to właściwie – za spełnienie tego warunku osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca – 80 zł w formie kart podarunkowych. O przyznaniu nagrody Getin Bank poinformuje w bankowości internetowej, poprzez e-mail i sms-a. Nagroda – karta podarunkowa o wartości 50 zł dla poleconego sklepu Allegro, lub Decathlon lub do www.empik.con będzie dostępna do odbioru najpóźniej do 31.10.2020 r. Osoba polecająca otrzyma taką samą nagrodę o wartości 80 zł. Maksymalnie można otrzymać 10 nagród za 10 skutecznych poleceń. Wszystkich zainteresowanych kwotą 100 zł do Decathlonu oraz 50 zł z polecenia zapraszam tutaj:

100 zł do Decathlonu + 50 zł z polecenia za Konto Proste Zasady w Getin Banku


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.