200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Czerwiec z kartą kredytową

Bank Millennium postanowił chyba na stałe wprowadzić ofertę promującą nowych posiadaczy kart kredytowych. Wystartowała akcja Czerwiec z kartą kredytową dzięki której ponownie można otrzymać premię 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium za spełnienie niewygórowanych warunków. Tym razem warunki zostały trochę zaostrzone ale nadal są dosyć proste do spełnienia. Standardowo trzeba zawnioskować o kartę kredytową z odpowiednim limitem poprzez bankowość internetową oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe. Akcja trwa do 30.06.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.000 uczestników (co się w poprzednim miesiącu nie udał).

Promocja skierowana jest do obecnych klientów Banku Millennium – posiadaczy dostępu do bankowości internetowej ponieważ należy zawnioskować o kartę kredytową w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej,  przy czym w aplikacji mobilnej musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold)..
  2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 400 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Do końca lipca
  • W sierpniu
  • We wrześniu.

 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Czerwiec z kartą kredytową

Do otrzymania premii 200 zł za kartę kredytową będzie uprawnione pierwsze 3.000 osób, które złożą odpowiedni wniosek i wykonają promocyjne transakcje. Nagroda 200 zł zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej do końca października – karta musi być wtedy aktywna i nie może być w okresie wypowiedzenia. Ponadto po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – z doświadczenia wiem, że po kilku miesiącach od otwarcia konta istnieje spore prawdopodobieństwo załatwienia karty całkowicie online. Obecnie można otworzyć konto osobiste Konto 360º w ramach 4 edycji programu Lubię to polecam z nagrodami do 90 zł (dotyczy osób, które już wcześniej korzystały z akcji promocyjnych) – szczegóły tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Majówkowa promocja


Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać i nie wykonywać takich transakcji.


Karta Impresja – 5% zwrot w sklepach:200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Czerwiec z kartą kredytową
Karta Alfa – 5% zwrot w sklepach:
200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Majówkowa promocja


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Czerwiec z kartą kredytową

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.