150 zł na start za konto firmowe Godne Polecenia i do 900 zł premii w Santanderze

Kilka miesięcy temu pisałem o akcji Promocji dla przedsiębiorców dzięki której nowi klienci firmowi Santandera otrzymują bardzo solidny zwrot za płatności kartą – 4% w ciągu 6 miesięcy, maksymalnie aż do 900 zł. Pojawiła się także akcja Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska dzięki której do powyższej premii można dorzucić 150 zł na start za samo otwarcie konta firmowego w Santanderze przez specjalną stronę promocji i wykazanie niewielkiej aktywności. Akcja ze zwrotem za płatności trwa do 31.07.2019 r. a akcja z premią 150 zł trwa do 05.08.2019 r.

Obie promocje mają różne okresy karencji. Akcja dotycząca zwrotów za zakupy dotyczy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy na dzień 31.03.2019 r. nie posiadali w Santanderze konta firmowego. Akcja z premią 150 zł na start dotyczy osób, które od 24.06.2018 r. nie dysponowały żadnych rachunkiem firmowym jako posiadacz, współposiadacz czy pełnomocnik. To bardziej restrykcyjny okres karencji. Nie można być także w trakcie otwierania konta firmowego w Santanderze.

Aby otrzymać 150 zł na start za konto firmowe Godne Polecenia w Santanderze należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji.
  • Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celach niezbędnych do realizacji zasad promocji.
  • Za pośrednictwem otrzymanego linku na adres e-mail złożyć wniosek o konto firmowe Godne Polecenia w Santaderze.
  • Podać we wniosku taki sam adres e-mail.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • W terminie 1 miesiąca od daty złożenia wniosku podpisać umowę z Santanderem (nie później niż do 05.09.2019 r.).
  • W terminie 2 miesięcy od daty podpisania umowy (nie później niż do 05.11.2019 r.) wykonać co najmniej 1 transakcję płatniczą i/lub BLIK i/lub przelew wychodzący na inny bank.
  • Do 31.12.2019 r. odebrać informację e-mail z powiadomieniem o przyznaniu premii i uzupełnienie danych do wypłaty premii w ciągu 14 dni od daty otrzymania tej informacji.
  • Odebranie wypłaconej premii w drugiej połowie stycznia 2020 r.

Jak widać wiele nie trzeba robić – wystarczy raptem jeden przelew wychodzący na konto w innym banku. O przyznaniu premii organizator powiadomi do końca roku. Będzie 14 dni roboczych na uzupełnienie danych do wypłaty premii na wskazany, otwarty podczas promocji numer konta bankowego. Po tych 14 dniach roboczych otrzymamy także premię w wysokości 150 zł. Należy pamiętać, że odmiennie niż w przypadku osób fizycznych z premii firmowych należy się rozliczać podatkowo. Konto najłatwiej jest otworzyć za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowo w ramach głównej Promocji dla przedsiębiorców nie płacimy nic za prowadzenia konta firmowe czy przelewy internetowe. A jeżeli w miesięcznie przelejmy na ZUS czy US kwotę co najmniej 200 zł to otrzymamy dodatkowy bonus – 4% zwrotu za płatności kartą – do 150 zł przez kolejne 6 miesięcy i aż do 900 zł – więcej szczegółów o tej akcji można znaleźć tutaj. Wszystkich zainteresowanych 150 zł na start za konto firmowe Godne Polecenia i ewentualnie do 900 zł za płatności kartą zapraszam tutaj:

150 zł na start za konto firmowe Godne Polecenia i do 900 zł premii  w Santanderze


Regulamin promocji Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska.

Regulamin Promocji dla przedsiębiorców.

Tabela opłat i prowizji dla firm.


Obecnie można jeszcze otrzymać:

200 zł + 1.500 zł za konto firmowe w Alior Banku – szczegóły tutaj.

200 zł za konto firmowe w Banku Millennium – szczegóły tutaj.


Z pozostałymi akcjami promocyjnymi, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie można zapoznać się w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.