Ponownie 140 zł za konto osobiste w ING Banku Śląskim

Do oferty ING Banku Śląskiego właściwie na stałe weszła promocja, dzięki której w dosyć łatwy sposób można otrzymać 140 zł za otwarcie i aktywne używanie konta osobistego. W dniu wczorajszym została przedłużona akcja  Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort. Sprawia to, że ponownie zarobić 140 zł za konto osobiste w ING Banku Ślaskim.  Warunki akcji nie zmieniły się i są proste do spełnienia, łatwiejsze dla młodych, trochę trudniejsze (ale nie trudne) dla trochę starszych. Ponowiona akcja ING trwa do 30.06.2019 r. Co ważne – dosyć mocno został skrócony okres karencji.

Do promocji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2018 r. do 31.03.2019 r. nie posiadały lub współposiadały następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP.  Okres karencji został przesunięty o ponad rok do przodu. Co ważne – konto osobiste w ING Banku Ślaskim otwiera się za pomocą kuriera (który przyjeżdża tylko raz, już z kartą debetową). Jednak w przypadku ewentualnej późniejszej chęci jego zamknięcia będzie trzeba udać się do placówki ING Banku Śląskiego aby złożyć odpowiedni podpis. Konto Osobiste Direct jest bezpłatne – obowiązuje opłata 7 zł w przypadku braku wykonania transakcji bezgotówkowych w kwocie minimum 300 zł.

140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort – warunki promocji:
  • Do 30.06.2019 r. otwarcie za pośrednictwem strony internetowej Konta Direct lub Komfort wraz kartą oraz Kontem Oszczędnościowym.
  • Do 31.08.2019 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 1.000 zł – nagroda 100 zł.
  • Do 31.08.2019 r. wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK w sklepach – internetowych – dodatkowa nagroda 20 zł.
  • Do 31.08.2019 r. skierowanie na otwarte konto co najmniej jednego wynagrodzenia w kwocie minimum 1.000 zł – dodatkowa nagroda 20 zł.

Uczestnicy, którzy spełnią warunki do 30.06.2019 r. otrzymają nagrodę lub nagrody do 10.07.2019 r., pozostali otrzymają nagrody do 10.09.2019 r. Premia zostanie zaksięgowana na Konto Oszczędnościowe. Jak widać warto się śpieszyć. Na dzień wypłaty nagrody trzeba posiadać też kartę debetową do konta osobistego. Dla konta osobistego Mobi (osoby do 26 roku życia) warunki akcji są o wiele łatwiejsze. Trzeba do 31.07.2019 r. wykonać 10 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. Dodatkowe 20 zł przysługują tak samo za 3 transakcje BLIK w sklepach internetowych, a kolejne 20 zł za wykonanie 2 przelewów na telefon BLIK na dwóch różnych odbiorców, każdy na kwotę minimum 5 zł. Wymagane transakcje BLIK mogą być wykonywane w ramach obowiązkowych transakcji na kwotę 1.000 zł (lub 10 transakcji dla kont Mobi).

Warunki akcji właściwie nie zmieniły się od ostatnich edycji promocji. ING Bank Śląski zachęca na do wykonywania transakcji BLIK i skierowania na otwarte konto swojego wynagrodzenia. Wynagrodzenie nie może pochodzić z konta, którego jesteśmy posiadaczem jako osoba indywidualna. I to wszystko z ważnych informacji. Wypłata premii następuję na otwarte podczas akcji Konto Oszczędnościowe (oprocentowane w ramach promocji na 2,50% do kwoty 100.000 zł przez 4 miesiące. Przy odrobinie szczęścia można się załapać na kolejne akcje ING i dorobić dodatkowe całkiem spore pieniądze (opis poniżej). Wszystkich zainteresowanych nową akcją zapraszam tutaj:


Regulamin Promocji Do 140 za otwarcie konta Direct lub Komfort.

Regulamin Promocji Do 140 zł za otwarcie konta Mobi.


Konto z Lwem Direct to:
  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę 300 zł od 29-tego do 28-go dnia miesiąca (inaczej 7 zł) (200 zł dla osób do 26 roku życia).
  • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
  • 0 zł za usługę Cashback (wypłaty gotówki w sklepie).
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci ING oraz Planet Cash oraz pierwszą wypłatę w bankomacie obcym (każda następna to koszt 2,50 zł).
  • Otwarte Konto Oszczędnościowe na 2,50% przez 4 miesiące do 100.000 zł.

Należy wspomnieć, że ostatnio ING Bank Śląski robił także różne dodatkowe promocje polegające na premiowaniu karty kredytowej (300 zł za kartę główną i 200 zł za kartę dodatkową) lub zainwestowania kilkuset złotych w fundusze (sławna akcja Regularne inwestowanie). Sam tak w ostatnim roku otrzymałem aż 620 zł premii, co w pełni sfinansowało zakup mojego nowego telefonu. Więc warto rozpocząć współpracę w ING Bankiem Śląskim, przynajmniej tak było w moim przypadku. W tym roku ING płacił już 200 zł za regularne inwestowanie oraz 300 zł za kartę kredytową. Warto otworzyć i posiadać konto w ING bo kolejne akcje są z pewnością tylko kwestią czasu.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.