300 zł za konto osobiste w mBanku + premia za polecenia

Nie trzeba było długo czekać, aby pojawiła się bardzo dobra promocja dotycząca konta osobistego w mBanku. W dniu dzisiejszym została ogłoszona akcja Twoje Konto z Bonusem i Premią dzięki której można otrzymać 150 zł premii. Dodatkowo w ramach akcji eKonto z premią – edycja IV można także otrzymać 150 zł premii. Dzięki temu, że promocje się łączą to można otrzymać 300 zł za konto osobiste w mBanku za spełnienie w miarę dosyć prostych warunków + ewentualne dalsze premie za polecenia promocji. Akcja eKonto z premią – edycja IV trwa dosyć długo, bo do 29.05.2019 r. natomiast akcja Twoje Konto z Bonusem i Premią trwa do 31.03.2019 r.

Z obu promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli klienci nieposiadając w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2017 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017).  Identyczny zapis o karencji znajduje się w obu regulaminach promocji.


300 zł za konto osobiste w mBanku – warunki akcji:

150 zł premii w  akcji Twoje Konto z Bonusem i Premią za:
 • Zarejestrowanie się na stronie promocji poprzez podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.
 • Kliknięcie w otrzymany link aktywacyjny, który przekierowuje na stronę promocji.
 • Wypełnienie wniosku o otwarcie eKonta za pośrednictwem strony promocji w zakładce KONTO BONUS.
 • Do 15.04.2019 r. zawarcie umowy o eKonto wraz kartą debetową.
 • Podanie takich samych adres e-mail na stronie promocji i w mBanku.
 • Do 31.05.2019 r. wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.
 • Najpóźniej do 24.06.2019 r. odebranie wiadomości o przyznaniu premii oraz uzupełnienie w ciągu 7 dni danych do wypłaty premii na stronie promocji.
 • Do 30.06.2019 r. odebranie bonu do Biedronki na 50 zł wysłanego na adres e-mail/sms-em.
 • Do 01.07.2019 r. odebranie przelewu na eKonto w wysokości 100 zł.

Nagroda w wysokości 100 zł premii zostanie wypłącona w ciągu 7 dni do daty 24.06.2019 r.. Druga część premii to 50 zł w postaci bonu do Biedronki. Zostanie on wysłany w formie sms-a oraz e-maila także na podany nr kontaktowy do końca czerwca. Dodatkowo można polecać promocyjną akcję znajomym i rodzinie i otrzymać dodatkowe 50 zł za skuteczne polecenia, maksymalnie 250 zł za 5 skutecznych poleceń promocji. W tym celu należy wygenerować na stronie promocji odpowiedni link polecający i przekazać go osobie polecone. Nagroda w takim przypadku zostanie wypłacona także do końca czerwca jedynie jeżeli gdy spełnimy główne warunki akcji.

300 zł za kont osobiste w mBanku + premia za polecenia


150 zł premii w akcji eKonto z premią – edycja IV za:
 • Przy otwarciu eKonta uruchomienie produktu Moje cele.
 • Zapewnienie wpływu z innego konta (najlepiej spoza mBanku) na eKonto w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od daty otwarcia eKonta (tzw. szybki wpływ).
 • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia eKonta.
 • W kolejnym miesiącu zapewnienie następnego wpływu na eKonto w wysokości minimum  oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.

300 zł za konto osobiste w mBanku + premia za polecenia

Nie ma co – tutaj mBank namieszał. Na szczęście prezentuje dobrą grafikę z wyjaśnieniem kiedy należy robić przelewy i transakcje bezgotówkowe. Dodatkowo otrzymuje się oprocentowanie w wysokości 2,50% do kwoty 20.000 zł na Koncie Oszczędnościowym Moje cele. Moje cele polegają na odkładaniu na Konto Oszczędnościowe ustalone kwoty, części transakcji lub końcówki z płatności przy okazji każdej transakcji bezgotówkowej. Aby promocyjne oprocentowanie obowiązywało suma wpływów na te konto musi wynosić 100 zł miesięcznie, a podwyżka oprocentowania będzie obowiązywała do 30.09.2019 r.


I to wszystko – łącznie w ramach połączonych akcji można otrzymać 300 zł za konto osobiste w mBanku, które teraz jest eKontem osobistym (wcześniej standard). Warunki są naprawdę łatwe do spełnienia – wystarczy kilka przelewów oraz kilka transakcji bezgotówkowych. W zamian otrzymuje się łącznie 250 zł w gotówce oraz 50 zł w postaci bonu do Biedronki. Umowę o eKonto osobiste można podpisać po złożeniu wniosku za pomocą kuriera ub poprzez wizytę w placówce mBanku. Należy wtedy pamiętać, aby numer wniosku (otrzymany na adres e-mail) był taksi sam. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto osobiste w mBanku zapraszam tutaj:


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 1 transakcjach w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 7 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów powyżej 100 zł (poniżej 1,30 zł).
 • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty z bankomatów za granicą.
 • 0 zł za przelewy internetowej.

Regulamin Promocji „eKonto z premią – IV edycja”.

Regulamin akcji promocyjnej Twoje Konto z Bonusem i Premią.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł za konto osobiste w mBanku + premia za polecenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.