3% na Koncie Oszczędnościowym w Citibanku czyli trochę dziwna promocja

Citibank znany jest z promowania swoich produktów promocjami bankowymi. Obecnie można otrzymać 150 zł za konto osobiste, 350 zł w punktach Priceless Specjals, Xiaomi Redmi 6A, czy 400 zł na karcie Moja Biedronka za kartę kredytową w tym banku. Pojawiła się także promocja Nowe możliwości pomnażania oszczędności z Kontem Osobistym Citi Priority dzięki której można otrzymać 3% na Koncie Oszczędnościowym w Citibanku. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje do kwoty 70.000 zł przez 6 miesięcy i dotyczy nowych klientów Citibanku. Warunki są delikatnie pisząc „ciekawe” o czym poniżej. Akcja ważna jest do 31.01.2020 r.

Oprocentowanie 3% do kwoty 70.000 zł obowiązuje przez 6 pełnych miesięcy od następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia Konta Oszczędnościowego oraz Konta Citi Priority. A trzeba jeszcze spełnić dodatkowe warunki. Konto oszczędnościowe na 3% w Citibanku mogą otworzyć tylko osoby, które od 01.01.2017 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego typu: Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client lub Rachunek Oszczędnościowy.

Aby otrzymać 3% na Koncie Oszczędnościowym w Citibanku należy:
 • Złożyć wniosek przez specjalną stronę promocji lub w Oddziale Citibanku.
 • Do 30.01.2020 r. założyć konto osobiste Citi Priority i Konto Oszczędnościowe.
  • Lub zawrzeć umowę produktów depozytowych z Citibanku i zmienić posiadane CitiKonto na Citi Priority (dotyczy klientów ze starszymi kontami).
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Do  końca pierwszego miesiąca, po miesiącu otwarcia kont zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej.
 • Przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia kont utrzymywać średnie saldo na rachunkach co najmniej 100.000 zł lub zapewnić w każdym miesiącu wpływ na konto osobiste w wysokości co najmniej 8.000 zł.

3% na Koncie Oszczędnościowym w Citibanku czyli trochę dziwna promocja

Za spełnienie powyższych warunków Citibank oferuje kilka nagród na 6 miesięcy:

 1. Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym w wysokości 3% do kwoty 70.000 zł. Promocyjne oprocentowanie będzie doliczonego 12-go dnia miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji.
 2. Premię za przewalutowanie przez 6 kolejnych miesięcy za zlecone z konta osobistego przelewy walutowe – 0,80% dla chf (w dni wolne 3%) oraz 4% dla pozostałych walut – w ramach promocji przez 12 miesięcy będzie można robić przelewy walutowe do kwoty 20.000 zł po kursie bankowym.
 3. Lokatę w USD na 3 miesiące na 2% do kwoty 500.000 USD dostępna do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków akcji. Dodatkowo chociaż raz trzeba utrzymać średnie saldo na koncie USD w wysokości 500 USD. Można założyć dowolną ilość lokat, będą one dostępne w bankowości internetowej.
 4. Opłatę 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie.
 5. Opłatę 0 zł za 3 przelew SEPA (EUR) miesięcznie.
 6. Opłatę 0 zł za usługę powiadamiania SMS CitiAlerts Standard.

Promocyjna stawka na koncie oszczędnościowym obowiązywać przez 6 miesięcy. Ale jest pułapka – aby promocyjna stawka obowiązywała do 70.000 zł należy uzbierać jeszcze w Citibanku dodatkowo 30.000 zł. A wiadomo, że Citibank oferuje bardzo kiepskie oprocentowaniem (nie więcej niż 1%). Opcjonalnie można przerzucać na konto w Citibanku 8.000 zł co miesiąc. A należy uważać także na opłaty za konto – nie jest to darmowe internetowe konto Citi Priority. Aby nie było opłaty po okresie promocyjnego oprocentowania należy mieć zgromadzone w Citibanku 30.000 zł i/lub zasilać konto kwotą 5.000 zł aby nie było opłaty 30 zł. Szczegóły poniżej. Oferta nie powala – lepiej założyć Konto Oszczędnościowe w Getin Banku, Banku Millennium czy Alior Banku a w Citibanku zgarnąć jedną z nagród o wartości 300 zł – 400 zł. Oferta trochę opisałem niejako z oszczędnościowego obowiązku.


Regulamin oferty Nowe możliwości pomnażania oszczędności z Kontem Osobistym Citi Priority.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.