21000 punktów w Programie Priceless Specials czyli 350 zł za kartę kredytową Citibanku

Pod koniec poprzedniego roku Citibank zaczął kusić punktami w Programie Priceless Specjals. Przez kilka miesięcy można było zawnioskować o kartę kredytową z 15.000 punktami w programie promocyjnym Mastercarda. W dniu dzisiejszym stawka została podbita – pojawiła się promocja Do 21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank dzięki której można otrzymać punkty o wartości 350 zł za kartę kredytową Citbanku. Punkty te można wymienić np. na vouchery o wartości 350 zł na stację paliw Circle K. Warunki jak zwykle nie są trudne do spełnienia a nowa promocja trwa do 14.05.2019 r.

Tym razem nagroda za kartę kredytową Citibanku jest o 1/3 okazalsza ale też są minusy nowej oferty. Z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej od 01.01.2016 r. W poprzedniej akcji okres karencji był przesunięty na rok do przodu, tym razem niestety karencja sięga aż 2016 roku. A szkoda bo za taką nagrodę mógłbym wrócić do Citibanku. Standardowo o  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto. Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać 21000 punktów w Programie Priceless Specials warte 350 zł za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji do 14.05.2019 r.
  • Wyrazić zgody marketingowe oraz handlowe.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca pierwszego miesiąca , następującego miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zapisać się do Programu Priceless Specials (po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku) (warunek nie obowiązuje osób, które mają zarejestrowaną kartę debetową Citibanku).
  • Przez kolejne 3 pełne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonywać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

<<<Strona promocji 21000 punktów w Programie Priceless Specials o wartości 350 zł za kartę kredytową Citibanku >>>

350 zł za kartę kredytową Citibanku Citi Simplicity Priceless Specials

Dodatkowy plus to fakt, że transakcje bezgotówkowe można robić w dowolnych miejscach, nie muszą już to być transakcje u partnerów programu Priceless Specials. Citibank nalicza 7.000 punktów za każdy miesiąc, w którym wykonamy transakcje bezgotówkowe w kwocie co najmniej 500 zł (wyłączone są transakcje dot. wymiany walut, w urządach pocztowych oraz gier losowych i hazardowych). Nagrody – punkty będą dopisywane w programie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnieniu warunków promocji. I wtedy też będzie można je odebrać. Wszystkich zainteresowanych nową promocją Citibanku zapraszam tutaj:

350 zł za kartę kredytową Citibanku Citi Simplicity Priceless Specials


Akcję można połączyć z promocją 150 zł za konto osobiste w Citibanku (trwającą do 05.03.2019 r.) – szczegóły tutaj:

Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials za kartę kredytową Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Najlepiej wybrać całkowicie darmową Simplicity. Bez opłat za wydanie, prowadzenie czy odnowienie. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie powyżej 200 zł.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

350 zł za kartę kredytową Citibanku Citi Simplicity Priceless Specials

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.