Lokata Wielki Procent teraz na 3,20% w Idea Banku

Lokata Wielki Procent teraz na 3,20% w Idea Banku

Idea Bank mocno licytuje się z innymi bankami w walce o nasze oszczędności. Tydzień temu podwyższył oprocentowanie dostępnej dla wszystkich 3-miesięcznej Lokaty Wielki Procent do 3%. To jednak chyba za mało, bo od dzisiaj 3-miesięczna Lokata Wielki Procent oprocentowana jest stawką 3,20%. To taka sama stawka, jak na Kontach (oszczędnościowych) Idealnie Prostych – nowej propozycji Idea Banku, o której pisałem tutaj. Ale tak wysoka stawka na kontach Idea Banku obowiązuje tylko do końca roku i do 60.000 zł. A w przypadku Lokat Wielki Procent nie ma ograniczeń kwotowych (no może poza 1 mln zł kwoty maksymalnej). Jak zwykle nie ma obowiązku posiadania konta osobistego a nowa Lokata Wielki Procent z oprocentowaniem 3,20% będzie w ofercie Idea Banku do odwołania. Pojawiła się także w dniu 14.11 Lokata Beztroska z oprocentowaniem 3,90% – szczegóły tutaj.

Lokata Wielki Procent w Idea Banku:
  • Na 3 miesiące ze stawką 3,20%.
  • Bez konieczności otwierania konta osobistego ani wpłaty nowych środków.
  • Dostępna tylko na stronie internetowej, bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • 2 dni na wpłatę środków w przypadku otwierania bez konta osobistego.
  • Odnawia się automatycznie na bardzo niskim (uwaga) oprocentowaniu.

W ofercie Idea Banku nadal są dostępne Lokaty na Nowe Środki Plus z oprocentowaniem od 2,70% do 3% w opcji na 1, 3 i 6 miesięcy. Szczegóły tutaj. Nie zmieniło się także oprocentowanie 1-miesięcznej Lokaty Skarbonki (2,80%) oraz 3-miesięcznej Lokaty Beztroskiej z możliwością zerwania w każdym momencie (2,40% obecnie 3,90%). Jak zwykle lokaty Idea Banku okopują czołowe miejsca (lokaty) w moim rankingu lokat krótkoterminowych.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw zmienionej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł tutaj:

Lokata Wielki Procent teraz na 3,20% w Idea Banku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.