Lokata na Nowe Środki na 3,90% w Getin Banku

Uwaga – aktualizacja

W dniu dziesiejszym została zmodyfikowana oferta 4-miesięcznej Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku. Przez niespełna 2 tygodnie lokata ta oferowała stawkę 3,30%. Później zostało podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego do stawki 3,50% do kwoty 400.000 zł – szczegóły tutaj. Dzisiaj Getin Bank postanowił, że 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki będzie oprocentowana stawką 3,90%. Taka podwyżka wynika z pewności z faktu, że duża część klientów przenosiła swoje oszczędności do bliźniaczego Idea Banku, który oferuje taką samą stawkę na Lokacie Beztroskiej. Szczegóły tutaj. Oferta ważna jest do odwołania lub do 06.12.2018 r. 20.12.2018 r. Począwszy od 06.12.2018 r. zmienił się dzień bazowy badania nowych środków.

W dniu 28.11.2018 r. Getin Bank zwiększył kwotę maksymalną, dodał możliwość zerwania w każdym momencie bez utraty odsetek i zmienił dzień bazowy.

Lokata na Nowe Środki w Getin Banku:
  • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,90% dla nowych środków.
  • Tylko jedna Lokata w okresie trwania (danej) promocji.
  • Do kwoty 1.000.000 zł.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Możliwość zerwania w każdym momencie bez utraty odsetek.
  • Konieczność wyrażenia zgód marketingowych i handlowych.

Nowe środki to nadal nadwyżka ponad stan posiadania w Getin Banku na dzień 30.09.2018 r. 25.11.2018 r. 02.12.2018 r. Można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 4 miesiące z tak wysokim oprocentowaniem. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środków, to zostaną założone dwie lokaty – jedna na oprocentowaniu promocyjnych dla kwoty odpowiadającej nowym środkom, druga na oprocentowanie standardowym 1,55%. Lokaty można założyć całkowicie online bez konieczności wizyty w Getin Banku i posiadania konta osobistego.

Dla „nienowych” środków Getin Bank nadal oferuje 2-miesięczną Lokatę Tradycyjną z oprocentowaniem 3% (bez ograniczeń ilościowych i liczbowych). O pozostałych lokata w Getin Banku pisałem tutaj. Oczywiście podwyższone oprocentowanie to skutek wcześniejszych problemów Getin Banku i efekt afery KNF. Więc oferta jest dla tych, którym takie ryzyko nie przeszkadza lub w nie nie wierzą. Dodatkowo w ramach innej akcji można otworzyć konto osobiste z polecenia z premią 50 zł oraz Kontem Oszczędnościowym z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 400.000 zł. Szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych lokatą Getin Banku zapraszam tutaj:


Regulamin Promocji „Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VII – 2 edycja”.

Regulamin Promocji „Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VII – 3 edycja”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.