Premia za kartę kredytową: 200 zł do Decathlonu w T-Mobile Usługi Bankowe

200 zł do Decathlonu w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe jest jednym z nielicznych banków, który obok Citibanku oraz czasami BGŻ BNP Paribas premiuje nowych posiadaczy kart kredytowych. Z początkiem stycznia wystartowała promocja Decathlon z Kartą Kredytową Mastercard W T-Mobile Usługi Bankowe dzięki której za spełnienie dosyć niewygórowanych warunków można otrzymać 200 zł do Decathlonu. A właściwie trzeba wydać „tylko” 1.000 zł w ciągu miesiąca przy odpowiednim limicie kredytowym karty. Ta dobra promocja trwa mieesiąc, tj. do 28.02.2018 r. 

Tym razem aby otrzymać 200 zł do Decathlonu za kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe nie trzeba być nowym klientem – regulamin nic o tym nie mówi. Należy zawnioskować, i co oczywiste, otrzymać kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe z limitem co najmniej 3.500 zł, a następnie wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1.000 zł w następnym miesiącu po którym zawartą Umowę o kartę kredytową. Z transakcji wykluczone są przelewy i niektóre transakcje oznaczone odpowiednimi kodami MCC*.

Kupon (voucher) o wartości 200 zł do Decathlonu zostanie wysłany w formie kodu w wiadomości sms na podany w T-Mobile Usługi Bankowe nr telefonu. Zostanie on wysłany w następnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków promocji i będzie go można wykorzystać w sklepie stacjonarnym i internetowym. Kupon jest wielokrotnego użytku i powinien być ważny 2 lata choć regulamin promocji nic o nim nie mówi. Najważniejsze, aby wniosek o kartę kredytową złożyć poprzez internet z limitem nie mniejszym niż 3.500 zł.

Obecnie można zawnioskować o Kartę Kredytową Pomoc Mierzona Kilometrami – ewentualne opłaty to standardowe 8 zł miesięcznie (zwolnienie po wykonaniu 4 transakcji) oraz opłata za odnowienie na drugi rok – 70 zł lub 35 zł (zwolnienie za obrót 15.000 zł lub obniżenie za obrót 7.500 zł). Wydanie w pierwszym roku jest za darmo. Można też zawnioskować o Kartę Kredytową Mastercard Travel z 5% zwrotem za zakupy za granicą (szczegóły tutaj). Za tą drugą promocję to tak naprawdę trochę płacimy sami bo płacąc to kartą za granicą tracimy na przewalutowaniach. Warunki opłat są identyczne. Dodatkowo można, a raczej powinno się także przystąpić do programu MasterCard Priceless Specials i zbierać punkty za transakcje.


Promocję można połączyć z promocjami kont Preemium lub Freemium i otrzymywać za transakcje bezgotówkowe do konta 15 zł lub 25 zł miesięcznie. Szczegóły tutaj. W skrócie za wykonywanie transakcji 300 zł lub 500 zł miesięcznie można otrzymywać 15 zł lub 25 zł miesięcznie zwrotu – warunek – po 6 miesiącach należy posiadać dodatkowo produkt kredytowy. Karta kredytowa jest w tym przypadku jak najbardziej pomocna.


Podsumowując to bardzo dobra akcja. Sam miałem kiedyś kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe, za którą otrzymałem swego czasu sowitą premię. Z tego co pamiętam, to nie do końca została ona zlikwidowana bo pozostał rachunek karty, którego nie zamknąłem do końca. Złożę wniosek i zobaczę jak wyjdzie tym razem. Jak karta wyjdzie to założę także konto osobiste i będę korzystał także ze zwrotu za zakupy. To wszystko póki co w planach. Wszystkich zainteresowanych kuponem o wartości 200 zł do Decathlonu zapraszam tutaj:

200 zł do Decathlonu w T-Mobile Usługi Bankowe


O kontach Freemium oraz Preemium pisałem tutajMożna otrzymywać 180 zł lub 300 zł rocznie zwrotu za zakupy. Dodatkowo można otrzymać 3% na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 50.000 zł (dla przelewających swoje wynagrodzenie) przez 3 miesiące, 1,50% po okresie promocji.

200 zł do Decathlonu w T-Mobile Usługi Bankowe


Regulamin Promocji Decathlon z Kartą Kredytową Mastercard W T-Mobile Usługi Bankowe.


Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

  • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
  • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
  • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
  • 6012 –  instytucje finansowe.
  • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

promocje bankowe podsumowanie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.