Premia za kartę kredytową: 300 zł za kartę kredytową w Citibanku

300 zł za kartę kredytową Citibank

Dosłownie 2 dni temu skończyła się promocja, dzięki której można było otrzymać voucher o wartości 300 zł do Biedronki. Wcześniej zakończyło się kilka innych akcji Citibanku związanych z kartami kredytowymi. Nie trzeba było czekać długo aby Citibank zaoferował nową promocję. Obecnie można wziąć udział w akcji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 300 zł dzięki której za spełnienie banalnych warunków można otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Citibanku. Promocja trwa dosyć długo, bo aż do 23.05.2018 r. W ramach innej akcji można rozłożyć transakcje do 5.000 zł na nieoprocentowane raty.

Niestety nie zmienił się okres karencji  – warunek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej – ustalony został on jak zwykle na 01.01.2015 r. Liczyłem na przesunięcie tej daty w nowym roku. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
  • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Przez okres 2 kolejnych miesięcy wykonywać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, nie później niż do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

<<<Strona promocji 300 zł za kartę kredytowa w Citibanku>>>

300 zł za kartę kredytową Citibank


O spełnieniu warunków promocji Citibank jak poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda zasili rachunek karty kredytowej. I tutaj trzeba uważać, bo Citibank wprowadza kuriozalną opłatę za pojawienie się nadpłaty na rachunku karty kredytowej – 20 zł. Warto sprawdzać w bankowości internetowej sald karty lub po prostu pogodzić się z tą opłatą. Promocję można połączyć z akcją Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority i zyskać dodatkowe 600 zł w postaci 5% zwrotu za zakupy – szczegóły tutaj. W ten sposób można wyciągnąć od Citibanku aż 900 zł. Wszystkich zainteresowanych 300 zł zapraszam tutaj:

300 zł za kartę kredytową Citibank


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…eh kto to wymyślił…


Regulamin Promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 300 zł.


W ramach innej akcji Zimowe Raty z Kartą Kredytową Citibank można wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę od 300 zł do 5.000 zł i rozłożyć je od 6 do 12 nieoprocentowanych rat. Także tutaj trzeba być nowym klientem, nieposiadającym karty kredytowej od 01.01.2015 r. Należy w ciągu 2 miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o kartę kredytową wykonać transakcję na kwotę od 300 zł do 5.000 zł i złożyć w bankowości internetowej dyspozycję ich rozłożenia na raty w ramach Plany spłat ratalnych Komfort – od 6 do maksymalnie 12. Jest to spora zachęta dla klientów Citibanku potrzebujących dodatkowej gotówki. Zainteresowanych tą akcją zapraszam tutaj:

300 zł za kartę kredytową Citibank

Regulamin oferty „Zimowe Raty z Kartą Kredytową Citibank”.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

460 zł za konto w Banku BGŻ BNP Paribas

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.