Premia za otwarcie rachunku: 150 zł na zakupy do Biedronki i do 300 za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas

150 zł na zakupy do Biedronki i do 300 za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas powoli staję podobnie jak Citibank bardzo aktywnym bankiem jeżeli chodzi o promocje bankowe dotyczące konto osobistych i kart kredytowych. Trwają promocje w którym można otrzymać do 460 zł a Konto Osobiste i do 400 zł na Allegro za Kartę Kredytową. Teraz pojawiła się akcja Bonus na zakupy dzięki której można otrzymać 150 zł na zakupy do Biedronki oraz do 300 zł za płatności mobilne w ramach promocji Mobilna Premia 2. Warunki standardowo są dosyć proste do spełnienia a promocja trwa do 18.03.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.500 uczestników promocji.

Niestety w żaden sposób nie zmienił się okres karencji. Obie promocje dotyczą tych klientów, którzy w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy).

Aby 150 zł na zakupy do Biedronki za konto w Banku BGŻ BNP Paribas należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL.
 • Złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową w ramach promocji Mobilna premia 2 za pośrednictwem strony promocji.
 • Aktywacja konta najpóźniej do 31.03.2018 r.
 • Wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
 • W miesiącach: kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2018 r. otrzymać wpływ na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł.
 • W miesiącach: kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2018 r. wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 200 zł.
 • W każdym z powyższych miesięcy wykonywać co najmniej jeden przelew przez aplikację mobilną.
 • Do 29.06.2018 r. odebrać pierwszy bon o wartości 50 zł na zakupy do Biedronki, do 31.07.2018 r. drugi bon o wartości 50 zł, a do 31.08.2018 r. trzeci bon o takiej sam wartości.

Ważne aby przelewy pochodziły spoza BGŻ BNP Paribas (mogą być z naszego banku z innego konta). A tak poza tym standardowo – podobnie jak poprzednia akcja promocja Bonsu na zakupy podzielona jest na 3 etapy. Ale warunki są praktycznie identyczne jak z (trochę wyższą) premią pieniężną. Nagrody – 3 bony na zakupy do Biedronki o wartości 50 zł każdy otrzyma się za spełnienie warunków promocji w każdym z 3 miesięcy. Niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie wyklucza uzyskania bonu czy bonów w kolejnych miesiącach. Bony do Biedronki będą ważne do 28.06.2019 r. – są one wielokrotnego użytku aż do wyczerpania środków. Saldo bonu będzie widoczne na otrzymanym za zakupy rachunku.

Dodatkowo w ramach drugiej promocji Mobilna Premia 2 BGŻ BNP Paribas nalicza premię w wysokości 1 zł za każdą transakcję mobilną, nie więcej niż 25 zł miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy. Aby zakwalifikować się do tej promocji i mieć szansę na premię za płatności mobilne należy aktywnie korzystać z konta w każdych 12 miesiącach, tj. wykonać co najmniej 2 transakcje płatnicze na rachunki przedsiębiorców będących:

 • Dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, internet, gaz, prąd, wodę, ścieki).
 • Dostawcami usług płatniczych (np. spłata kredytów lub pożyczki udzielony przez inny bank/podmiot).
 • Uczelniami (szkołami wyższymi) (np. płatności za akademik).
 • Placówkami systemu oświaty (szkoły, żłobki, przedszkola, kluby dziecięce).

Wystarczy także zamiast spełnienia powyższych warunków przelewać na nowo otwarte konto swoje wynagrodzenie. Premia będzie naliczana w wysokości 1 zł za każdą transakcję mobilną o wartości co najmniej 5 zł (poza transakcjami BLIK oraz zasileniem konta oszczędnościowego czy lokaty).

Transakcje mobilne zaliczane do premii:
 • Transakcje obciążające konto osobiste za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Transakcje Android Pay (telefonem z systemem Android, wersja co najmniej 4.4, z modułem NFC).

150 zł na zakupy do Biedronki i do 300 za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas

Aby premia w akcji Zarabiasz nawet gdy nie płacisz się naliczyła, transakcja musi być na co najmniej 5 zł. W przypadku transakcji przez GOmobile – przelewów – naliczy się tylko pierwsza premia za przelew na danych rachunek beneficjenta (odbiorcy). Czyli można zrobić 25 przelewów, ale na różne konta bankowe aby premia się naliczyła. Premia będzie wypłacana do 8-mego dnia miesiąca, po miesiącu spełnieniu warunków. W połączeniu tych dwóch promocji można otrzymać łączną premię w wysokości 450 zł w ciągu 12 miesięcy. Akcję można połączyć z promocją karty kredytowej i dorzucić kolejne 400 zł na Allegro. Szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych 150 zł na zakupy do Biedronki i 300 zł za transakcje mobilne zapraszam tutaj:

150 zł na zakupy do Biedronki i do 300 za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas


Szczegóły promocji dotyczące premii do 160 zł w gotówce za konto BGŻ BNP Paribas oraz 300 zł transakcje mobilne tutaj:

150 zł na zakupy do Biedronki i do 300 za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas


Szczegóły promocji dot. karty kredytowej w Banku BGŻ BNP Paribas z premią 400 zł na Allegro tutaj:

150 zł na zakupy do Biedronki i do 300 za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas


Regulamin promocji Bonus na zakupy.

Regulamin promocji „Mobilna Premia 2”.

REGULAMIN PROMOCJI „Premia z bonusem”.


Konto Optymalne to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

150 zł na zakupy do Biedronki i do 300 za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas

3 Komentarze

 1. Biedronka jest ostatnio wszędzie i te bony daje na każdym kroku, widocznie banki lubią z nimi współpracować bo dobrze się sprzedaje produkt finansowy w takiej konfiguracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.