Premia za kartę kredytową: Banalnie proste 400 zł do Biedronki za darmową kartę kredytową w Citibanku

400 zł do Biedronki biedronka bon voucher citibank

W dniu wczorajszym pojawiły się dwie bardzo dobre akcje, w których za spełnienie prostych warunków można otrzymać bony na zakupy do Biedronki. W pierwszej akcji można otrzymać 100 zł do Biedronki i do 650 zł za zakupy w mBanku – szczegóły tutaj. W drugiej opisywanej przeze mnie akcji nowi klienci Citibanku za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i wykonanie po 5 transakcji w ciągu kolejnych 2 miesięcy otrzymują bon na 400 zł do Biedronki. Warunki nowej akcji przygotowanej razem z Agorą są banalnie proste do spełnienia. Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibanki zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka trwa do 10.11.2017 r.


Promocji Citibanku jest bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 500 zł. Można korzystać z promocji kart kredytowych i kont osobistych łącznie. Z najnowszymi propozycjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank. Aktualny spis promocji z nagrodami Citibanku znajduje się tutaj.


Niestety nie zmienił się okres karencji  – warunek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej – ustalony został on ponownie na 01.01.2015 r. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać bon na 400 zł do Biedronki należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
  • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Przez okres 2 kolejnych miesięcy wykonywać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, nie później niż do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową. Transakcje bezgotówkowe muszą zostać zaksięgowane w miesiącu ich dokonania.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

<<<Strona promocji karty kredytowej Citi Simplicity z bonem 400 zł do Biedronki>>>

400 zł do Biedronki biedronka bon voucher citibank


O spełnieniu warunków promocji Citibank jak poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda – voucher o wartości 400 zł na zakupy do Biedronki zostanie wysłany w tej samej wiadomości. Bon (wolę te określenie) będzie ważny do 31.12.2018 r. i będzie go można wykorzystać wielokrotnie aż do wyczerpania przyznanej kwoty. Tak naprawdę będzie to 13-cyfrowy kod, który będzie trzeba podać przy kasie, na rachunku po zakupach znajdzie się także aktualne saldo środków bonu. Akcję można oczywiści połączyć z promocjami konta osobistego w ramach których można otrzymać 400 zł – szczegóły pod tagiem Citibank. Wszystkich zainteresowanych nową akcją karty kredytowej Citibanku zapraszam tutaj:

400 zł do Biedronki biedronka bon voucher citibank


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).


Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka.

1 Komentarz

  1. A do mnie nikt nie zadzwonił w sprawie tej oferty. Zadzwonił za to ktos inny wczesniej z propozycja karty ale na warunkach które mi nie odpowiadały. Potem zarejstrowałam sie w programie i nikt nie zadzwonił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.