Lokata na Dobry Start na 3% w Expanderze

 Lokata na Dobry Start

W ostatnich dniach nie brakuje ciekawych ofert lokat krótkoterminowych z oprocentowaniem w okolicach 2,50%. Takie oprocentowanie można znaleźć m.in. w Idea Banku oraz Nest Banku. Jednak ofert krótkoterminowych z wyższym oprocentowanie brak. W ostatnich dniach pojawiła się ciekawa Lokata na Dobry Start na 3% od kwoty 10.000,01 zł do kwoty 25.000 zł w Expanderze. Lokata na Dobry Start zakładana jest w Eurobanku, a z oferty nie mogą skorzystać te osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadały w tym banku konta osobistego.

Oprocentowanie 3% wypada bardzo okazale ale niestety mocno uwiera ograniczenie maksymalnej kwoty. Dodatkowy minus to konieczność udania się do placówki Expandera celem podpisania specjalnego formularza. Idąc dalej – do otwarcia Lokaty na Dobry Start niezbędne jest otwarcie konta osobistego w Eurobanku z pakiecie Active. A tutaj można nadziać się na opłaty – 9 zł za prowadzenie konta – opłata nie jest pobierana po wpływie wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1.500 zł lub posiadania depozytów w wysokości 15.000 zł. Do tego jest opłata za kartę – 4,90 zł, chyba, że wyda się kartą 400 zł. Widać Expander oraz Eurobank liczą na nowych, aktywnych klientów.

Lokatę na Dobry Start będzie można otworzyć za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej Eurobanku w ciągu 30 dni od daty jej udostępnienia przez Eurobank. Dodatkowy niejako przy okazji można otworzyć rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk z oprocentowaniem 2,50% do kwoty 30.000 zł oraz 2% dla nadwyżki ponad tą kwotę przez 3 miesiące. Później oprocentowanie spada to stawki 1,40% dla klientów przelewających swoje wynagrodzenie, lub 0,65% dla klientów nie przelewających swojego wynagrodzenia. Można także otworzyć 1-miesięczną Lokatę LOGujesz-LOKujesz z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł (dostępna przez 7 dni od daty aktywowania bankowości mobilnej).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.