Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku z lekko obniżonym oprocentowaniem

Lokaty na Nowe Środki

W dniu wczorajszym skończyła się 13 edycja Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku, a z dniem dzisiejszym wystartowała kolejna – 14 edycja tej jeden z najlepszych lokat standardowych. Niestety spadło trochę oprocentowanie. Obecnie 4-miesięczne Lokaty na Nowe Środki oprocentowane są stawką 2%. Zmienił się także dzień badania stanu posiadania. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 31.12.2016 r., czyli ponad 3 miesiące temu. Lokata na Nowe Środki (14 edycja) będzie w ofercie Getin Banku do 02.04.2017 r.

Zawsze chwaliłem Lokatę na Nowe Środki Getin Banku jako jedną z najlepszych lokat krótkoterminowychPlusów jest kilka a najważniejsze to: całkiem spore oprocentowanie, możliwość założenia online, 7 dni na opłacenie wniosku oraz brak obowiązku posiadania konta osobistego. Minusy: obowiązek wpłaty nowych środków oraz ograniczenie do tylko jednej lokaty w bieżącej edycji wraz z ograniczeniem kwotowym do 200.000 zł. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środki to zostaną założone dwie lokaty w Getin Banku – jedna tradycyjna a druga na promocyjnym oprocentowaniu. Oprocentowanie pozostałych lokat w Getin Banku nie zmieniło się – spis poniżej.

Lokaty w Getin Banku – aktualna oferta:
  • 2-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł.
  • 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 2%.
  • 3-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,85%.
  • 6-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,95%.
  • 12-miesięczna Lokata Progresywna z oprocentowaniem 1,95%.
  • 24-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,30%.
  • 36-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,40%.

Zakładając lokaty w placówkach Getin Banku (Tradycyjne oraz Progresywne) otrzymamy oprocentowanie mniejsze o 0,15%. Warto więc robić to samemu za pośrednictwem bankowości internetowej. Bardzo dobre oprocentowane Lokaty Rentierskie dostępne są tylko dla posiadaczy kont osobistych w Noble Banku. Standardowo wszystkich zainteresowanych 4-miesięczną Lokatą w Getin Banku z oprocentowaniem 2% zapraszam tutaj:


REGULAMIN PROMOCJI „LOKATA/E-LOKATA NA NOWE ŚRODKI II – 14 EDYCJA”.


Nowi lub nieaktywnie klienci Getin Banku mogą założyć także Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem zgodnym poniższym zestawieniem:

Lokaty na Nowe Środki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.