250 zł premii w promocji I… TAKIe KONTO w Eurobanku

250 zł premii eurobank

Dzisiaj o nowej, trochę nietypowej promocji Eurobanku. Od kilku dni trwa promocja I… TAKIe KONTO w ramach której za założenie oraz aktywne korzystanie z konta osobistego w Eurobanku można otrzymać do 250 zł premii (+ zwrot opłat za konto i kartę). Promocja  I… TAKIe KONTO trwa do 31.08.2016 r. i przeznaczona jest dla nowych klientów Eurobanku, którzy w ciągu 12 miesięcy przed przystąpieniem do akcji nie posiadali w Eurobanku konta osobistego.

Aby przystąpić do promocji  I… TAKIe KONTO i otrzymać 250 zł premii należy:

 • Dokonać rezerwacji wycieczki wycieczki organizowanej przez biuro podroży ITAKA w okresie 01.06.2015 r. – 31.08.2016 r. oraz posiadać dokument podróży potwierdzający udział w imprezie turystycznej organizowanej przez ITAKĘ.
 • Do 31.08.2016 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji lub w placówce Eurobanku podając swoje dane oraz 7-cyfrowy numer rezerwacji wskazany w dokumencie podróży.
 • Do 31.08.2016 r. za pośrednictwem kuriera albo poprzez przelew weryfikacyjny złożyć wniosek o konto osobiste w pakiecie Active lub Prestige  wraz z kartą debetową:
  • Do 31.08.2016 r. zawrzeć umowę w przypadku wizyty w placówce Eurobanku.
  • Do 14.09.2016 r. zawrzeć umowę w przypadku zawieraniu umowy przez kuriera lub poprzez przelew weryfikacyjny.

<<<Formularz zgłoszeniowy do promocji  I… TAKIe KONTO>>>

250 zł premii eurobank rodzinale

Jeżeli ktoś korzystał z usługi ITAKI od czerwca poprzedniego roku to z promocji może jak najbardziej skorzystać. Zgodnie z regulaminem promocji  I… TAKIe KONTO konto osobiste z premią 250 zł mogą założyć wszystkie pełnoletnie osoby wskazane  w dokumencie podróży. Dokument podróży to dokument potwierdzający dokonanie rezerwacji w biurze podróży ITAKA zawierający numer rezerwacji oraz dane uczestników imprezy turystycznej. 250 zł premii podzielone jest na 5 etapów po 50 zł.

Aby otrzymać 250 premii należy:

 • W terminie dwóch miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta osobistego wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł.
 • W kolejnych miesiącach wykonywać minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł.

Premia będzie wpływać na otwarte konto osobiste do końca następnego miesiąca, w któryme zostały spełnione warunki promocji  I… TAKIe KONTO. Łącznie można otrzymać aż 250 zł w ciągu kolejnych 5 miesięcy. Niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie pozbawia prawa do premii w kolejnych miesiącach. Premia jest bardzo wysoka ale mogą otrzymać ją tylko klienci biura podróży ITAKA.

250 zł premii eurobank warunki

Dodatkowo w ramach promocji  I… TAKIe KONTO:nagrodami są także:

 • Brak opłaty miesięcznej za prowadzenie konta osobistego przez okres jednego roku.
 • Zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty debetowej przez okres jednego roku.
 • Zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie osobistym (zwrot nastąpi w ciągu 3 miesięcy od daty jej pobrania).

Dodatkowo promocję  I… TAKIe KONTO można połączyć z programem Rodzina i Przyjaciele, w ramach której można otrzymać 5% zwrot za wydatki na sport, rozrywkę i rekreację (sport i podróże). Maksymalnie można otrzymać 60 zł w ciągu miesiąca i 720 zł w ciągu roku. Obie promocję łączą się ze sobą.  Za to konto osobiste otwarte w ramach promocji  I… TAKIe KONTO nie może zostać otwarte z polecenia.

250 zł premii eurobank rodzina i przyjaciele

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.