Lokata Trzy Razy Lepsza w Eurobanku

lokata trzy razy lepsza eurobank

Eurobank ponownie próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów. Po dosyć średniej Lokacie 100-dniowej w ofercie Eurobanku pojawiła się 3-miesięczna Lokata Trzy Razy Lepsza z oprocentowaniem 3% do kwoty 30.000 zł. Dodatkowo odsetki od Lokaty Trzy Razy Lepszej wypłacane są od razu na rachunek osobisty w Eurobanku. Lokata Trzy Razy Lepsza przeznaczona jest tylko da nowych klientów Eurobanku a jej oprocentowanie może być podniesione o 1% po spełnieniu warunków promocji. Oferta Lokaty Trzy Razy Lepszej ważna jest do 30.04.2016 r.

Uczestnikiem promocji „Lokata Trzy Razy Lepsza” może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie co najmniej 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Eurobank oraz w czasie trwania promocji zawrze umowę o prowadzenie konta osobistego w pakiecie Classic, Active lub Prestige. Uczestnicy promocji mają prawo do jednorazowej premii – 1% odsetek od lokaty za skierowania na konto osobiste swoich dochodów. Czyli oprocentowanie Lokaty Trzy Razy Lepszej po 3 miesiącach może wynieść nawet 4%. Premia zostanie przyznana,  jeżeli w trakcie Trwania Lokaty Trzy Razy Lepszej na otwartym koncie osobistym zostanie zaksięgowany co najmniej 1 wpływ z tytułu umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej czy świadczenia emerytalnego lub rentowego.

lokata trzy razy lepsza eurobank warunki

Dodatkowy 1% odsetek zostanie wypłacony na konto osobiste w ciągu 10 dni o daty odnowienia Lokaty Trzy Razy Lepszej. Lokata Trzy Razy Lepsza odnawia się automatycznie na kolejne 3 miesiące na standardowym oprocentowaniu Lokaty „Odsetki Płatne z Góry”. Na dzień dzisiejszy to stawka 1,35%. Lokatę Trzy Razy Lepszą można założyć w placówkach Eurobanku, przez bankowość internetową oraz mobilną w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta osobistego. Zerwanie Lokaty Trzy Razy Lepszej po odnowieniu nie powoduje utraty prawa do 1% premii. Podsumowując – nowi, aktywni klienci mogą założyć do 30.000 zł lokatę z oprocentowaniem nawet 4%.Wszystkich zainteresowanych Lokatą Trzy Razy Lepszą zapraszam tutaj:

lokata trzy razy lepsza eurobank konto warunki


Aktualizacja 02.05.2016 r.

W Eurobanku pojawiła się także 3-miesięczna Lokata Nowe Środki z oprocentowaniem obecnie 2,25% do kwoty 50.000 zł. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczona na dzień 25.01.2016 r. 25.07.2016 r. Eurobank zbytnio nie afiszuję się z tą 3-miesięczną Lokatą Nowe Środki. Informacje o niej można znaleźć tylko w Tabeli Oprocentowania. Lokatę Nowe Środki można założyć tylko w placówkach Eurobank a każdy klient może założyć tylko jedną taką lokatę. Pozostała oferta depozytowa Eurobanku nie zmieniła się – o szczegółach pisałem przy okazji Lokaty 100-dniowej tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.