Promocje bankowe raport grudzień 2015 + podsumowanie roku

Promocje bankowe raport grudzień 2015

Witam. Standardowo pod koniec miesiąca publikuję raport z moich promocji bankowych. Przedstawiam moje sukcesy z korzystania z promocji bankowych w grudniu + robię tym razem podsumowanie za cały 2015 rok. Grudzień i w ogóle cały rok była dla mnie udany więc wszystkich zainteresowanych tym, jak dorobić ponad 100 zł miesięcznie zapraszam do zapoznania się z moim raportem z promocji bankowych. Bo banki na mnie raczej nie zarabiają – to ja zarabiam na bankach.

W październiku oraz w listopadzie otrzymałem po 50 zł za korzystanie z promocji Konta Active z promocji na Grouponie. W grudniu otrzymałem kolejne, ostatnie 50 zł w ramach tej promocji oraz pierwsze 50 zł dzięki promocji iKontoaktywator-a na Grouponie. W sumie więc moje wpływy w ostatnich miesiącach zawdzięczam Groupon-owi. Dzięki używaniu Konta Active otrzymałem 200 zł. Póki co zapłaciłem z tego tytułu 9,90 zł (opłata za kupon + opłata za obsługę karty za pierwszy miesiąc). Od stycznia będę korzystać z konta osobistego w BGŻ BNP Paribas Banku w ramach podobnej promocji.

W grudniu moje wpływy wyniosły 100 zł dzięki dwóm bankom. A 100 zł to dosyć solidna i przyjemna kwota. Tym bardziej, że identyczne premie otrzymała moja narzeczona. Więc razem otrzymaliśmy kwotę jeszcze bardziej satysfakcjonującą – 200 zł. Jak zwykle w moim raporcie wpływy z promocji bankowych sumuję i prezentuję w rozbiciu na trzy sumy: wpływy od początku roku, wpływy od początku prowadzenia bloga oraz wpływy z promocji bankowych razem z moją narzeczoną. Większość z nas ma żonę/narzeczoną/dziewczynę czy po prostu rodzinę. Nie ma sensu posiadania kont wspólnych – nic to nie zmienia a tracimy szansę na zyskanie drugiej premii bankowej (jak to tłumaczę znajomym to dziwnie na mnie patrzą…).

Moje premie z promocji bankowych:

 • Łącznie od początku roku – 1.211,50 zł.
 • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 1.886,50 zł.
 • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 3.386,50 zł.

Mój plan na ten rok to była kwota 1.000 zł. Plan został zrealizowany z nawiązką – w banku byli by ze mnie dumni. Miesięcznie wyszło około 100 zł miesięcznie co w skali roku dało bardzo dobrą premię. Moja narzeczona zarobiła trochę mniej ale i tak całkiem sporo. W sumie od kwietnia poprzedniego roku odkąd zainteresowałem się tematem zarobiliśmy już razem z narzeczoną prawie 3.400 zł. Kwoty tej nie otrzymalibyśmy w żaden inny sposób. A koszty całej zabawy nadal nie przekraczają 50 zł.

A oto spis promocji z których skorzystałem w 2015 roku:

 1. Konto 360° na Grouponie z premią 200 zł.
 2. Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku z premią 71,50 zł.
 3. Lokata w Toyota Banku z premią 60 zł.
 4. Konto Godne Polecenia w promocji Zewsząd dostępne 150 zł + 100 zł (karta prepaid) + 20 zł (kupon do Empiku).
 5. Karta Kredytowa z Tabletem w CitiBanku (300 zł).
 6. Konto Active na Grouponie z premią 200 zł. 
 7. iKontoaktywator na Grouponie z premią 150 zł (otrzymane 50 zł).
 8. Abonament w NJU Mobile z premią 50 zł.

Początek roku w moim wydaniu był bardzo niemrawy. Pierwsze wpływy pojawiły się na moim koncie dopiero w kwietniu. Tym bardziej jestem zadowolony z wyniku na koniec roku. Moim głównymi „sponsorami” był BZ WBK, Eurobank oraz CitiBank. W przyszłym roku będzie bardzo trudno osiągnąć 100 zł miesięcznie z promocji ale nawet połowa tej kwoty będzie mnie satysfakcjonowała. Okazje na pewno będą. Póki co korzystam z promocji iKontoaktywatora, w planach mam jeszcze założenie konta w T-Mobile Usługi Bankowe oraz Inteligo. Plus to co się jeszcze pojawi w międzyczasie. Bo przekonywać, że warto korzystać z promocji bankowych chyba nie muszę.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.