Comperia Bonus czyli Lokata na 4% + 50 zł premii w Eurobanku

comperia bonus lokata eurobank promocja

Aktualizacja 19.10.2015 r.

Dzisiaj pojawiła się czwarta edycja promocji Comperia Bonus. Tym razem za założenie Lokaty na Dobry Start w Eurobanku oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 400 zł (warunek od dzisiaj nieaktualny) otrzymamy 50 zł premii. Warunki nie są więc trudne do spełnienia. Lokata na Dobry Start oprocentowana jest na 4% do kwoty 10.000 zł a konto osobiste w Eurobanku po spełnieniu niewygórowanych warunków może być bezpłatne. Więc można mieć i bardzo dobre oprocentowanie na lokacie oraz dodatkowo 50 zł premii. Akcja zakończona w dniu 31.10.2015 r.

Jak zwykle akcja skierowana jest do nowych klientów Eurobanku, którzy w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie byli posiadaczami, współposiadaczami lub pełnomocnikami do konta dla osób fizycznych w Eurobanku oraz nie byli stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej.

Aby wziąć udział w promocji Comperia Bonus 4 i otrzymać 50 zł premii należy do 31.10.2015 r. zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Strona promocji Comperia Bonus 4 z Lokatą na 4% i premią 50 zł w Eurobanku>>>

comperia bonus lokata eurobank

 • Po rejestracji otrzymamy link aktywacyjny, po kliknięciu którego zostaniemy przekierowani do złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego w Eurobanku.
 • Należy zgodzić się na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Eurobank organizatorowi promocji (Comperia.pl).
 • Do 09.11.2015 r. należy zawrzeć umowę o konto osobiste w pakiecie Active lub Prestige (poprzez przelew weryfikacyjny lub kuriera).
 • W ciągu 30 dni od daty otwarcia konta osobistego należy otworzyć 3-miesięczną Lokatę na Dobry Start na co najmniej 200 zł.
 • Najpóźniej do 30.11.2015 r. należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą do konta osobistego na kwotę nie mniejszą niż 400 zł. warunek nieaktualny.

Po spełnieniu tych warunków premia w wysokości 50 wpłynie na otwarte konto osobiste najpóźniej do 31.12.2015 r. czyli do końca roku. Tym razem nie wystarczy założyć samej lokaty czy konta – należy wykonać jeszcze transakcje bezgotówkowe ale wymagana kwota nie jest wygórowana. Należy też pamiętać, że w ramach promocji Comperia Bonus można założyć konto osobiste w pakiecie Active lub Prestige. Inne typy (pakiety) kont osobistych w Eurobanku nie biorą udziału w promocji.

A dodatkowo w ramach nowego konkursu można wygrać samochód Toyota Aygo lub iPhone 6S 64GB lub iPad Mini 2 16GB. Osoby, które wezmą udział w promocji i spełnią jej warunki będą mogły udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmi: „Kto to jest finansowy Bonsu? Odpowiedzi można udzielić pisemnie (nie więcej niż 1.000 znaków ze spacjami) lub w formie krótkiego filmy video (do 5 minut) zamieszczonego na serwisie Youtube.pl (z tytułem Comperia Bonus). Pracę (odnośnik do filmu) można przesłać elektronicznie na adres bonus@comperiabonus.pl do 31.12.2015 r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 31.01.2016 r. a uczestnicy o wygranej zostaną powiadomieni poprzez wiadomość e-mail. Podatek od nagrody bierze na siebie organizator konkursu – Comperia.pl.

comperia bonus samochód

O samej Lokacie na Dobry Start pisałem więcej tutaj. W skrócie: to lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 4% dla kwot od 200 zł do 10.000 zł oraz 3% dla kwoty od 10.000 zł do 50.000 zł. Może ona się odnowić na takim samy oprocentowaniu po wykonaniu co najmniej 9 transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 600 zł. Lokata na Dobry Start może także odnowić się z oprocentowaniem nawet na odpowiednio 5% i 4% gdy na otwarte konto w Eurobanku będziemy przelewać swoje wynagrodzenie. Lokatę na Dobry Start można otworzyć w placówkach Eurobanku, przez bankowość internetową lub aplikację mobilną.

comperia bonus lokata eurobank warunki promocja

W ramach promocji Comperia Bonus 4 można otworzyć:

 • Konto Active:
  • Za 0 zł przy wpływach minimum 1.500 zł.
  • Bezpłatną kartą debetową po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 400 zł.
 • Konto Prestige:
  • Za 0 zł przy wpływach 3.000 zł.
  • Bezpłatną kartą debetową po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł.

Jeżeli zapomnimy o spełnieniu tych warunków to Konto Active będzie kosztowało 9 zł a Konto Prestige aż 21 zł. Koszt karty to standardowo 4,90 zł. Co ważne w przypadku obu kont bezpłatne są wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych. A tak naprawdę według zmienionego regulaminu kartę można właściwie od razu zastrzec i nie obawiać się żadnej opłaty z tego tytułu. Podsumowując warunki promocji Comperia Bonus 4 są bardzo korzystne – dobre konto osobiste oraz dobrze oprocentowana lokata. Po zmianie warunków promocji premię w wysokości 50 zł otrzymamy za same założenie konta osobistego. Sam bym z promocji skorzystał ale niestety jestem już klientem Eurobanku. Wszystkich zainteresowanych promocją Comperia Bonus zapraszam tutaj:

comperia bonus lokata na dobry start eurobank


Korzystając z promocji Comperia Bonus można założyć tak naprawdę jeszcze jedną dobrze oprocentowaną lokatę. Nowi użytkownicy aplikacji mobilnej mogą w ciągu 7 dni od daty jej aktywacji założyć 1-miesięczną Lokatę LOGujesz-LOKujesz z oprocentowaniem 3,50% od kwoty 200 zł do 10.000 zł. To spore oprocentowanie – można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.