Lokata Słoneczna III w Getin Banku czyli powrót 3%

lokata słoneczna III Getin Bank

Aktualizacja 01.10.2015 r.

Lipiec stał pod znakiem 6-miesięcznej Lokaty Słonecznej z oprocentowaniem 3,10%. W sierpniu pojawiła się 3-miesięczna Lokata Słoneczna II z oprocentowaniem 2,75%. Od początku września, czyli od dzisiaj w ofercie Getin Banku (oraz banków pokrewnych: Open Online, Getin Online oraz Noble Banku) dostępna jest 6-miesięczna Lokata Słoneczna III z oprocentowaniem 3%. Lokata dostępna jest tylko dla nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.07.2015 r. Lokata Słoneczna III będzie w ofercie Getin Banku do 15.09.2015 r. Oferta przedłużona do 15.10.2015 r.

Informacje o nowej Lokacie Słonecznej III – tutaj.

Jeżeli wpłacone środki nie spełnią w całości tego warunku zostaną założone dwie lokaty: jedna na 3%, a druga na 2,45%. Minimalna kwota Lokaty Słonecznej III to 500 zł – kwoty maksymalnej nie ma. Jeden klient może założyć dowolną ilość Lokat Słonecznych III. Oprocentowanie Lokaty Słonecznej III w porównaniu do oferty sprzed miesiąca wzrosło. Lokata Słoneczna III jest obecnie właściwie jedyną lokatą krótkoterminową dostępną dla wszystkich klientów, której oprocentowanie sięga 3%. Jedyny warunek to wpłata nowych środków. Dodatkowym plusem jest to, że można ją założyć bez konieczności otwierania konta osobistego w Getin Banku. Założymy wtedy tzw. e-Lokatę Słoneczną III, a na opłacenie wniosku będzie 7 dni. Getin Bank po raz kolejny zaskoczył.


Lokaty w Getin Banku, Open Online oraz Getin Online – pozostała oferta:

  • Lokata Ekspress na 1 miesiąc z oprocentowaniem 1,20%.
  • Lokata na Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł.
  • Lokata Mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł.
  • Lokata Party na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,20%.
  • Lokata Jak Marzenie na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,45%.
  • Lokata w Chmurach na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,45%.
  • Lokata na Szczycie na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,65%.
  • Lokata Aktywna na 24 miesiące z oprocentowaniem zmiennym zależnym od głównej stopy procentowej NBP, obecnie 2,50%.
  • Lokata Energiczna na 36 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym zależnym od głównej stopy procentowej NBP, obecnie 2,75%.

Aktywni klienci Getin Banku mogą liczyć na podwyższenie oprocentowania wyżej wymienionych lokat o 0,20%. Co ciekawe aktywni klienci Getin Online oraz Open Online mogą także liczyć na podwyżkę oprocentowania ale tylko o 0,10%. Oferta lokat dostępnych w placówce Getin Banku (trochę słabiej oprocentowanych) nie zmieniła się – o jej szczegółach pisałem przy okazji Lokaty Twój Zysk tutaj.


Nowych klientów Getin Banku czy Getin Online (internetowej odnogi Getin Banku) zachęcam do założenia najpierw 2-miesięcznej Lokaty na Start od 500 zł do 10.000 zł z oprocentowaniem 3,50% oraz z możliwością zachowania naliczonych odsetek w przypadku wcześniejszego zerwania. Lokatę na Start można założyć tutaj:

lokata słoneczna lokata start getin


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.