Karta Kredytowa Citibank z Gadżetem Samsung – II edycja

karta kredytowa citibank z gadżetem samsung citi handlowy wrzesień

Przez długi czas promowałem na swojej stronie ofertę Karty Kredytowej Citibank z Gadżetem Samsung. Najpierw za założenie karty kredytowej Citibank oferta tablet, później do wyboru był także telefon i zegarek. Poprzednia promocja skończyła się z końcem sierpnia, a z początkiem września pojawiła się jej nowa edycja. A właściwie pojawiła się  „Jesienna oferta Citi Handlowy – Karta Kredytowa Citibank i gadżet Samsung dla Ciebie”. Tym razem do wyboru są także 3 gadżety: Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113, Telefon Samsung Galaxy J1 lub Głośnik Level Box mini EO–SG900. Oprócz jednego z gadżetu zmieniły się też warunki wymagane do otrzymania nagrody – według mnie niestety na minus. Obecna promocja ważna jest przez dwa miesiące do 31.10.2015 r.

Standardowo cała promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów Citibanku, którzy od 01.01.2013 r. nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej. Jak zwykle trzeba także spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby otrzymać Kartę Kredytową Citibank z Gadżetem Samsung należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie:

<<<Strona promocji Karta Kredytowa Citibank z Gadżetem Samsung>>>

karta kredytowa citibank z gadżetem samsung tutaj wrzesień

Od razu przy wypełnianiu formularza należy wybrać nagrodę. Tablet i telefon wyceniane są na 449 zł, głośnik na 389 zł. Po wypełnieniu formularza oddzwania pracownik Citibank i wtedy dopiero składa się faktyczny wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank. Po wstępnej akceptacji wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank wysyłany jet za pośrednictwem kuriera. Na spotkaniu z kurierem należy dołączyć kopię dowodu tożsamości oraz czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy). W obecnej promocji Citibank oferuje Kartę Kredytową CitiBank World MasterCard.

Karta Kredytowa Citibank z Gadżetem Samsung – warunki otrzymania nagrody:

  • Zalogowanie się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową World MasterCard.
  • Wykonanie minimum 3 transakcji bezgotówkowych w każdym miesiącu w ciągu następnych 12 miesięcy od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową World MasterCard.
  • W dniu przyznania nagrody posiadanie w Citibanku Karty Kredytowej World MasterCard.

karta kredytowa citibank z gadżetem samsung wrzesień

Citibank po okresie pełnych 12 miesięcy zweryfikuje warunek wykonania 3 transakcji bezgotówkowych w każdym miesiącu. Jeżeli ten warunek chociaż w jednym miesiącu nie zostanie wykonany to Citibank obciąży nas karą w wysokości 300 zł. O ile nagrodę (tablet, telefon lub głośnik) otrzymamy już po jednokrotnym zalogowaniu się do Citibank Online to później należy pamiętać o 3 transakcjach bezgotówkowych co miesiąc. Kartę należy też używać przez co najmniej 12 miesięcy. To sporo zmiana – dla mnie na minus. Standardowo Citibank najpierw poinformuje nas poprzez e-mail o otrzymaniu nagrody, która następnie zostanie do nas wysłana kurierem na podany adres korespondencyjny. Tablet, telefon lub głośnik podlegają 24-miesięcznej gwarancji obsługiwanej przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu. Niestety nie mamy wpływu na to, jakiego koloru zostanie do nas wysłana nagroda.

Z jednej strony nie trzeba już wydać 1.000 zł w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy – wystarczy jedne zalogowanie do Citibank Online. Później wystarczą 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie. Ale należy pamiętać, że obsługa Karty Kredytowej World MasterCard kosztuje aż 18 zł miesięcznie. Można tej opłaty uniknąć ale należy wydać aż 4.000 zł miesięcznie. Sporo – nie każdy tyle wydaje. Uwzględniając opłatę nadal się opłaca ale obniża to atrakcyjność promocji. Należy też od razu złożyć rezygnację (poprzez wiadomość do banku) z usługi CitiPhone, której koszt to 6 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych Kartą Kredytową Citibank z Gadżetem Samsung zapraszam tutaj:

karta kredytowa citibank z gadżetem samsung citi handlowy tutaj wrzesień


A pozostałych, którzy wolą wideorejestrator i 200 zł zwrotu za paliwo (i nie trzeba trzymać karty 12 miesięcy) zachęcam do zapoznania się z drugą promocją Citibanku, którą kompleksowo opisałem tutaj:

karta kredytowa Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo citihandlowy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.