Lokata Zysk+ Wzrost oraz Lokata Direct+ Wzrost w Santander Consumer Banku

lokata direct+ wzrost

W Santander Consumer Banku pojawiły się dwie przyzwoicie oprocentowane lokaty. Lokata Zysk+ Wzrost to 24-miesięczną lokata z oprocentowaniem 2,70% dostępna w placówkach Santandera a Lokata Direct+ Wzrost to także 24-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2,70% dostępna jedynie poprzez infolinię Santandera. Obie lokaty dostępne są tylko dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad wolumen środków znajdujących się na należących do klienta rachunkach lokat terminowych w Santander Consumer Banku według stanu na 06.08.2015 r.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Santander Consumer Banku>>>

Jest jeszcze jedna różnica pomiędzy Lokatami Wzrost. Aby założyć Lokatę Zysk+ Wzrost należy ulokować co najmniej 1.000 zł. Do otwarcia Lokaty Direct+ Wzrost potrzeba już co najmniej 5.000 zł. Obie lokaty odnawiają się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu wynoszącym obecnie 2,25%. Pozostała oferta Santander Consumer Banku nie zmieniła się – o szczegółach pisałem tutaj. Najbardziej atrakcyjną lokatą jest Lokata Direct+ na 36 miesięcy z oprocentowaniem 3%, którą można otworzyć po telefonicznym złożeniu wniosku tutaj:najlepsze lokaty maj 2015 lokata santadner


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.