Karta Kredytowa Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo

karta kredytowa Citibank z wideorejestratorem 2016

Citibank praktycznie co chwilę organizuje promocyjne oferty związane ze swoimi kartami kredytowymi. Nadal można zawnioskować o Kartę Kredytową World MasterCard z Gadżetem (telefon, tablet lub zegarkiem) lub Kartę Kredytową Simplicity bez opłat rocznych i za użytkowanie z możliwością przeniesienia zadłużenia. Od kilku dni można także zawnioskować o Kartę Kredytową Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo. To kolejna bardzo dobra promocja, dzięki której można otrzymać po spełnieniu niewygórowanych warunków i wideorejestrator i 200 zł zwrotu za paliwo. Tym razem do promocji można przystąpić aż do 31.12.2015 r. Oferta została przedłużona do 31.03.2016 r. przy czym aby otrzymać zwrot 200 zł trzeba złożyć wniosek do 31.01.2016 r.

Promocja nazywa się „Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue” i dostępna jest dla nowych klientów Citibanku, którzy od 01.01.2015 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. Czyli jeżeli ktoś w tamtym roku posiadał kartę kredytową w Citibanku ale ją zamknął to jak najbardziej z promocji może skorzystać. Jak zwykle trzeba także spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby otrzymać Kartę Kredytową Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie:

<<<Strona promocji Karta Kredytowa Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo>>>

karta kredytowa Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo bank citihandlowy

Po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibank (czasami to jeden dzień, a czasami to kilkadziesiąt minut). Po wstępnej akceptacji wniosek wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć skan dowodu osobistego oraz czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy). W ramach promocji Karty Kredytowej Citibanku z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo otrzymujemy Kartę Kredytową Citibank-BP Payback. 

Aby otrzymać wideorejestrator należy:

  • Wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1.000 zł w ciągu 30 dni od daty wydania karty w systemie Citibanku (to mała zmiana).
  • Zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni od daty wydania karty.
  • W dniu przyznania nagrody nadal posiadać w Citibanku Kartę Kredytową Citibank-BP Payback.

Citibank o spełnieniu warunków i przyznaniu nagrody poinformuje nas poprzez wiadomość e-mail w następnym miesiącu (w ciągu pierwszych dwóch tygodni), po miesiącu w którym zostaną spełnione warunki promocji. Nagroda – wideorejestrator Mio MiVue 600 wyceniana jest na 349 zł. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 30 dni od daty powiadomienia o przyznaniu nagrody (w moim przypadku przy promocji z tabletem był to 1 dzień). Niestety nie mamy wpływu na kolor wideorejestratora. Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez serwis FIXIT http://www.fixit.pl/ na podstawie numeru seryjnego produktu. W celu oddania produktu do naprawy należy najpierw zarejestrować się i wypełnić internetowy formularz dostępny pod adresem http://service.mio.com/M0100/MainFrame.aspx?menuid=100101.

Aby otrzymać 200 zł zwrotu za paliwo należy tankować na Stacjach BP. Za każdy zatankowany litr otrzymamy 1 zł – maksymalnie 200 zł w ciągu 6 miesięcy. Promocja nazywa się „Tankuj taniej z Kartą Kredytową Citibank–BP PAYBACK”. Ustalona zostanie cena 1 litra paliwa jako średnia cena PB 95 według zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych za miesiąc poprzedzający wypłatę. Zwrot dotyczy jednej transakcji bezgotówkowej na Stacjach BP zaksięgowanej w systemie Citibanku w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym w przypadku gdy jeżeli wykonamy kilka transakcji, brana pod uwagę jest ta o najwyższej wartości. Zwrot za paliwo zostanie wypłacony na rachunek Karty Kredytowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana.

karta kredytowa Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo promocja bankowa citihandlowy

Dodatkowo w ramach Programu Lojalnościowego dla  Karty Kredytowej Citibank–BP PAYBACK po dokonaniu pierwszej transakcji otrzymamy 3000 punktów Payback w przypadku Karty Kredytowej Gold lub 1500 punktów przypadku Karty Kredytowej Silver. Później standardowo za każde wydane 5 zł otrzymamy 1 punkt. Miesięczny koszt obsługi Karty Kredytowej Silver to 8 zł miesięcznie a Karty Kredytowej Gold to 18 zł miesięcznie. Ale w czasie trwania promocji można uniknąć tych opłat wymieniając przez bankowość internetową punkty na zwolnienie z opłaty miesięcznej. Od razu najlepiej wyłączyć (napisać wiadomość wewnętrzną do banku) usługę Citiphone (6 zł miesięcznie).

Podsumowując – aby otrzymać całkowity zwrot za paliwo należy wydać około 1.000 zł. Można obie promocje połączyć choć wydanie na paliwo za jednym razem 1.000 zł (lub dwoma razami 500 zł – jeżeli będziemy płacić w ciągu dwóch kolejnych miesięcy) na paliwo to trochę dużo. Co nie zmienia faktu, że promocja jest bardzo dobra zarówno dla wideorejestratora jak i zwrotu za paliwo. Warunki nie są trudne i bardzo łatwo je spełniać. Praktycznie do otrzymania od CItibanku jest więcej niż przy promocji Karty Kredytowej z Gadżetem. A otrzymaniu nagrody i premii można na nowo przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych Kartę Kredytową Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo zapraszam tutaj:
karta kredytowa Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo citihandlowy


Aktualne podobne promocje bankowe:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.