Promocja Super Duet czyli dwie Lokaty w Toyota Banku + 140 zł premii

promocja super duet lokata toyota bank warunki

W dniu wczorajszym pojawiła się nowa „Promocja Super Duet” czyli kolejna okazja, dzięki której za założenie tym razem dwóch Lokat w Toyota Banku można otrzymać aż 140 zł gwarantowanej premii. Promocja Super Duet podobna jest do poprzedniej promocji „Lokaty Toyota Bank z premią” o której pisałem tutaj. Dodatkowym warunkiem jest założenie poza Lokatą Plan Depozytowy na 80 dni także Lokaty Depozyt Plus oraz utrzymanie Konta Jedynego do dnia 31.12.2015 r., czyli do dnia wypłacenia premii. Całkiem długo ale na taką premię można poczekać.

Uwaga pojawiła się trzecia edycja promocji Super Duet – szczegóły tutaj.

Jak zwykle Promocja Super Duet dostępna jest tylko dla nowych klientów, którzy po dniu 14.05.2015 r. nie posiadali Konta Jedynego i/lub Lokaty Plan Depozytowy na 80 dni i/lub Lokaty Depozyt Plus. Więc jak ktoś był wcześniej klientem Toyota Banku, ale konto zamknął to może śmiało z promocji korzystać. Należy pamiętać, że do otwarcia obu lokat niezbędne jest posiadanie Konta Jedynego, którego obsługa kosztuje 2,49 zł – można tej opłaty uniknąć wykonując transakcje kartą wydaną do Konta Jedynego na kwotę co najmniej 400 zł. Albo można się pogodzić z tą opłatą przy takiej premii. W ciągu pół roku to raptem niecałe 15 zł.

Aby wziąć udział w „Promocji Super Duet” i otrzymać 140 zł premii należy do 19.06.2015 r. zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Strona Promocji Super Duet z premią 140 zł>>>

promocja super duet lokata toyota bank

Następnie:

 • Na podany adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
 • Po kliknięciu w otrzymany link zostaniemy przekierowani na stronę Toyota Banku, gdzie należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Jedynego.
 • W ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia wniosku Toyota Bank skontaktuje się z nami na podany we wniosku numer telefonu aby potwierdzić przyjęcie wniosku i umówić wizytę kuriera. Kurier zostanie wysłany w ciągu kolejnych 3 dni roboczych.
 • W ciągu 14 dni od momentu uruchomienia Konta Jedynego należy przez System Bankowości Elektronicznej otworzyć minimum jedną Lokatę Plan Depozytowy na 80 dni, nie później jednak niż do 10.07.2015 r.
 • W ciągu 30 dni od daty założenia Lokaty Plan Depozytowy na 80 dni należy przez System Bankowości Internetowej założyć dodatkowo Lokatę Depozyt Plus, nie później jednak niż do 10.08.2015 r.
 • Utrzymać na Lokacie Plan Depozytowy saldo w wysokości minimum 3.000 zł przez cały okres trwania lokaty.
 • Utrzymać na Lokacie Depozyt Plus saldo w wysokości minimum 5.000 zł przez co najmniej 4 miesiące.
 • Utrzymać Konto Jedyne do dnia wypłaty premii, tj. do dnia 31.12.2015 r.

O spełnieniu warunków promocji oraz prawie do otrzymania premii Agora S.A. (partner promocji) poinformuje nas w wiadomości e-mail do dnia 16.12.2015 r. Na uzupełnienie swoich danych będzie czas do 25.12.2015 r., a premia w wysokości 140 zł zostanie wypłacona do 31.12.2015 r., czyli do końca roku. Co ważne zgodnie z regulaminem wypłacona premia jest zwolniona z podatku więc wpłynie na otwarte Konto Jedyne w pełnej wysokości.

Podsumowując to kolejna świetna okazja do zarobienia w prosty sposób dodatkowych pieniędzy. Lokata Plan Depozytowy na 80 dni to obecnie najlepsza lokata na rynku, a 6-miesięczna Lokata Depozyt Plus ma też całkiem dobre oprocentowanie – 2,60%. W ogóle oferta depozytowa Toyota Banku jest obecnie jedną z najlepszych – o jej szczegółach pisałem tutaj. Minimalna kwota jaką trzeba łącznie ulokować to 8.000 zł. Całkiem sporo ale z drugiej strony i premia jest wysoka – aż 140 zł. Ja niestety nie mogę skorzystać ponieważ uczestniczę w poprzedniej akcji. Ale wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

super duet lokata toyota bank

Zainteresowanych podobnymi promocjami zapraszam do zapoznania się z:

5 Komentarze

 1. za 100 zl ryzykowac ujawnienie wszystkich danych osobowych przez kuriera? tylko dlatego ze toyotabank jest 100 lat za murzynami i nie pozwala zakladac konta przelewem? NIEDOCZEKANIE!

 2. Nie zgodzę się.

  Otwierałem kilka produktów za pośrednictwem kuriera i Toyota Bank ma chyba najbardziej rygorystyczne procedury. Wszystko ukryte, wszystko zaklejone w kopercie – praktycznie nie ma się do czego przyczepić.

 3. a w to wszystko jeszcze wpuszczona jest agora nie wiadomo po co chyba zeby wyludzic dane osobowe i potem nimi handlowac na prawo i lewo co w najlepszym razie zaowocuje zalewem spamu NIECIEKAWIE…

 4. Korzystam z takich akcji od roku i nie zauważyłem żadnego zalewu spamu. Agora w ogóle się do mnie nie odzywa.

  Jak ktoś ma problem z udostępnieniem swoich danych osobowych to nie powinien z takich promocji skorzystać. Ja nie mam. Wolę otrzymać w swoim czasie premię, bo i tak wiem, że moje dane krążą po internecie w cenie kilku złotych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.