Promocja w BZ WBK czyli „Zewsząd dostępne 150 zł” z kontem mobilnym

promocja bz wbk zewsząd dostępne 150 zł starter doładowania nagroda

BZ WBK mocno ostatnio reklamuje w prasie i telewizji swoją nową promocję „Zewsząd dostępne 150 zł” z mobilnym kontem. Właściwie jest to odświeżona promocja BZ WBK – pisałem o niej ponad 3 tygodnie temu tutaj. Sam nawet z tej promocji korzystam o czym pisałem w moim raporcie z promocji bankowych. Obecnie za założenia konta osobistego BZ WBK oprócz zwrotu 150 zł za zakupione przez aplikację mobilną bilety komunikacji miejskiej lub doładowania telefonu dorzuca pod pewnymi warunkami starter T-Mobile z pakietem internetu 1GB oraz bon Sodexo o wartości 20 zł. Jeżeli ktoś może skorzystać nie powinien się długo zastanawiać.

Aby w ramach promocji BZ WBK otrzymać 3 nagrody cząstkowe po 50 zł należy:

  • Zapewnić wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł miesięcznie.
  • Dokonać zakupu biletów komunikacji miejskiej z konta za pośrednictwem usługi Zakupy Mobilne w Aplikacji BZWBK24 mobilne lub dokonać doładowania telefonu komórkowego korzystając z Aplikacji BZWBK24 mobile lub Lekkiego Serwisu Transakcyjnego (m.bzwbk24.pl).

Za zakupy biletów komunikacji miejskiej lub doładowań telefonu komórkowego otrzymamy nagrodę w wysokości wartości tych biletów lub wartości doładowań, maksymalnie do 50 zł w danym miesiącu. Nagroda będzie wypłacana jeden raz w 3 kolejnych miesiącach, następujących po miesiącu zawarcia umowy o Pakiet Konta. Premia zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków. Brak spełnienia warunków w jednym miesiącu nie oznacza, że w kolejnym nie będzie można otrzymać nagrody. Premia jest zwolniona z podatku więc otrzymamy ją w pełnej wysokości.

promocja bz wbk zewsząd dostępne 150 zł doładowania

Promocja BZ WBK „Zewsząd dostępne 150 zł” trwa do 30.09.2015 r., przy czym do promocji można przystąpić do 30.06.2015 r. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci BZ WBK, którzy na dzień składania wniosku nie mają konta osobistego w tym banku. Konto można otworzyć przez internet lub w placówkach BZ WBK. Nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, należy się zgodzić na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz udostępnić swój polski numer telefonu komórkowego.

promocja bz wbk zewsząd dostępne 150 zł starter doładowania

Obecnie dodatkowo BZ WBK dodaje także starter T-Mobile o wartości 5 zł z pakietem internetu mobilnego 1 GB. Zostanie on przesłany na adres korespondencyjny do 31.07.2015 r. Jeżeli konto zostanie założone za pomocą wniosku internetowego przy wykorzystaniu opcji przelewu weryfikacyjnego, wówczas BZ WBK dodaje także bon Sodexo o wartości 20 zł (liczba tych bonów jest jednak ograniczona do tysiąca sztuk). Przyznany bon zostanie przesłany nie później niż do 31.08.2015 r.

Podsumowując to bardzo dobra promocja BZ WBK. Nie trzeba robić transakcji bezgotówkowych aby otrzymać premie jak to bywa w innych bankach. Dodatkowo w ramach innej promocji obsługa karty debetowej jest bezpłatna do końca roku. Jest więc czas na spełnienie warunków promocji i rozważenie dalszej współpracy w BZ WBK. Ja korzystam z obecnej promocji „Zewsząd dostępne 150 zł” w połączeniu z wcześniejszą promocją więc liczę na dodatkowe 120 zł. Ale na same doładowanie także bym się skusił. Wszystkich zainteresowanych promocją BZ WBK zapraszam tutaj:

promocja bz wbk zewsząd dostępne 150 zł


Najpopularniejsze konto osobiste w BZ WBK to Konto Godne Polecenia. Jego obsługa jest bezpłatna, tak samo jak wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych. Jedyny minus to koszt obsługi karty debetowej – 7 zł miesięcznie (w promocji brak tej opłaty do końca roku). Opłaty tej nie da się uniknąć. Konto 123 z kolei jest bezpłatne przy miesięcznych wpływach w wysokości co najmniej 2.000 zł. W ramach promocji można otrzymać 1%, 2% lub 3% wartości zrealizowanych płatności za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Bezpłatna jest obsługa karty debetowej po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł. Inaczej koszt konta to 20 zł a karty kolejne 5 zł. Z kolei Konto Aktywni 50+ przeznaczone jest dla osób w wieku powyżej 50 lat. Konto te jest darmowe przy miesięcznych wpływach na poziomie 1.000 zł. Inaczej należy się liczyć z opłatą w wysokości 3 zł miesięcznie. Karta do konta kosztuje 5 zł – opłata maleje do 1 zł po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.


Zainteresowanych podobnymi promocjami zapraszam do zapoznania się z:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.