Najlepsze lokaty maj 2015

NAJLEPSZE LOKATY MAJ LOGO

Witam. Tym razem prezentuję zestawienie najlepszych lokat w maju. Odmiennie do mojego rankingu lokat krótkoterminowych oraz rankingu lokat długoterminowych w zestawieniu tym prezentuje najlepsze dostępne obecnie lokaty, które z reguły można założyć tylko raz jako nowy klient. Dlatego też lokaty traktuję trochę z lekceważeniem- z powodu przyjętych przeze mnie założeń nie mają one szans znaleźć się w moich rankingach. O ile warunek nowych środków łatwo spełnić to nowym klientem z reguły można być tylko raz. Z tego powodu zestawienie te nie nazywam rankingiem. Za stawkę wpuszczającą do mojego zestawienia przyjmuję oprocentowanie przekraczające 3% – czyli poziom oprocentowania dostępny już tylko w nielicznych bankach. Zapraszam do przejrzenia zestawienia jak też do zapoznania się z moimi pozostałymi rankingami.

Najlepsze lokaty maj 2015


3-miesięczna Lokata Bezkarna w BGŻ Optimie. Lokata Bezkarna dostępna jest tylko dla nowych klientów BGŻ Optimy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania Umowy Ramowej dotyczącej Konta Indywidualnego BGŻOptima nie byli posiadaczami tego konta. Oprocentowanie Lokaty Bezkarnej wynosi 4% od kwoty 1.000 zł do 20.000 zł. Dodatkowo można ją zerwać w każdym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Według mnie najlepsza lokata na rynku. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Bezkarną zapraszam tutaj:

lokata bezkarna


1-, 2- lub 3-miesięczna Smart Lokata na Powitanie w Banku Smart. Oprocentowanie 1-miesiecznej i 2-miesięcznej Smart Lokaty na Powitanie wynosi 4%, a 3-miesięcznej 3,75%. Smart Lokatę na Powitanie mogą otworzyć jedynie nowi klienci nie korzystający dotychczas z serwisu smartlokaty.pl. Można otworzyć tylko jedną lokatę na kwotę od 1.000 zł do 10.000 zł. Nie ma konieczności otwierania konta osobistego. Wszystkich zainteresowanych Smart Lokatami na Powitanie zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 bank smart lokaty na powitanie


3-miesięczna Lokata Happy w Idea Banku. Oprocentowanie Lokaty Happy wynosi 4% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokata Happy dostępna jest dla tych klientów, którzy wcześniej nie posiadali żadnych produktów w Idea Banku oraz nie składali do tej pory wniosków o ich otwarcie. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Happy. Nie ma konieczności otwierania dodatkowych produktów. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Happy zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 lokata happy


2-miesięczna Lokata Start w Meritum Banku. Oprocentowanie Lokaty Start w Meritum Banku wynosi 4% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokatę Start mogą otworzyć tylko nowi klienci Meritum Banku w ciągu miesiąca od złożenia wniosku o otwarcie Konta Osobistego. Należy pamiętać, że aby konto osobiste w Meritum Banku było bezpłatne należy zasilać je w kwotę minimum 2.500 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Start zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 lokata start meritum bank


1-miesięczna Lokata na Wejście w mBanku. Oprocentowanie Lokaty na Wejście w mBanku wynosi 4% od kwoty 500 zł do 10.000 zł. Lokata dostępna jest tylko dla nowych klientów mBanku w momencie składania wniosku o otwarcie eKonta. Wszystkich zainteresowanych Lokatą na Wejście zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 mbank


2-miesięczna Lokata na Otwarcie II w Noble Banku. Oprocentowanie Lokaty na Otwarcie II wynosi 3,50% dla kwoty 200.000 zł. Lokata dostępna jest tylko dla nowych klientów bankowości internetowej, którzy wcześniej nie posiadali w Noble Banku produktów. Wszystkich zainteresowanych Lokatą na Otwarcie II zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 lokata na otwarcie


1-miesięczna Lokata Wiosenna oferowana za pośrednictwem Expander Advisors Sp. z o.o. Oprocentowanie tej lokaty wynosi aż 4,50% od kwoty 30.000 zł do 60.000 zł. Lokata Wiosenna dostępna jest bez żadnych dodatkowych produktów oraz zakładania konta osobistego dla nowych klientów Expander Advisors Sp. z o.o. Oferta ważna była do 15.05.2015 r. lub do odwołania. Wszystkich zainteresowanych tą Lokatą Wiosenną zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 lokata expander


2-miesięczna Lokata w Centrum Finansów Aviva. Oprocentowanie Lokaty w Avivie wynosi 4,40% dla kwoty do 20.000 zł. Oferta dostępna jest bez żadnych dodatkowych produktów w placówkach: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie oraz Wrocławiu. Wszystkich zainteresowanych Lokatą w Avivie zapraszam tutaj:najlepsze lokaty maj 2015 aviva


2-miesięczna Lokata na Start w Getin Online. Oprocentowanie Lokaty na Start wynosi 3,50% od kwoty 500 zł do kwoty 10.000 zł. Oferta przeznaczona jest tylko dla nowych klientów Getin Nobile Bank S.A. Lokatę na Start można zerwać w każdym momencie bez utraty odsetek. Wszystkich zainteresowanych Lokata na Start zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 lokata na start getin online


3-miesięczna Lokata Welcome Online w Lion’s Banku. Oprocentowanie Lokaty Welcome Online wynosi 3,25% dla kwoty od 100.000 zł do 350.000 zł. Lokata Welcome Online dostępna jest bez dodatkowych produktów dla nowych klientów nie posiadających dotychczas posiadaczem lokaty w Idea Banku (Lion’s Bank jest oddziałem Idea Banku). Wszystkich zainteresowanych Lokatą Welcome Online zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 lokata welcome


Plan Depozytowy na 80 dni w Toyota Banku. Oprocentowanie Lokaty Plan Depozytowy wynosi 3,25% od kwoty 3.000 zł do 7.000 zł. Można otworzyć 7 takich lokat więc maksymalnie można ulokować 49.000 zł. Plan Depozytowy dostępny jest dla wszystkich klientów Toyota Banku. W ramach promocji do 11.06.2015 r. można otrzymać dodatkowe 140 zł premii. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Plan Depozytowy na 80 dni zapraszam tutaj.

promocja super duet lokata toyota bank


3-miesięczna Lokata Powitalna 123 w BZ WBK. Oprocentowanie Lokaty Powitalnej 123 wynosi 3,35% dla kwoty od 1.000 zł do 20.000 zł. Lokatę Powitalną 123 można otworzyć nie później niż 30 dni od daty zawarcia umowy Konta 123. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Powitalną 123 zapraszam tutaj:

NAJLEPSZE LOKATY MAJ lokata powitalna 123


3-miesięczna Lokata Mobilna w Raiffeisen Polbanku. Oprocentowanie Lokaty Mobilnej wynosi 3,25% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokata Mobilna jest dostępna jedynie przez aplikację Mobilny Bank dla klientów posiadających konto osobiste w Raiffeisen Polbanku. Istnieje także możliwości otwarcia Lokaty Mobilnej w Konta Oszczędnościowego (Konta Lokacyjnego). Wszystkich zainteresowanych Lokatą Mobilną zapraszam do otwarcia najpierw bezpłatnego Wymarzonego Konta Osobistego tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 raiffeisen bank


3-miesięczna Lokata Mobilna w Banku Millennium. Oprocentowanie Lokaty Mobilnej wynosi 3,25% dla posiadaczy Konta 360º od kwoty 500 zł do 10.000 zł. Lokatę Mobilną można założyć jedynie przez Aplikację Mobilną Banku Millennium. Po skończeniu terminu można ponownie otworzyć Lokatę Mobilną. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Mobilną zapraszam najpierw do otwarcia Konta 360º tutaj:

NAJLEPSZE LOKATY MAJ bank millenniumOGO


36-miesięczna Lokata Direct+ Internet w Santander Consumer Banku. Oprocentowanie Lokaty Direct+ Internet wynosi 3% od kwoty 5.000 zł. Maksymalnej kwoty nie ma. Lokata Direct+ Internet dostępna jest bez dodatkowych produktów całkowicie online. Nie ma obowiązku wpłaty nowych środków. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Direct+ Internet zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 lokata santadner


3-miesięczna EnergoLokata 3M Plus w neoBanku. Oprocentowanie EnergoLokaty 3M Plus wynosi 3,10% od kwoty 1.000 zł do 1.000.000 zl. Od 16.052015 r. oprocentowanie obniżone do 2,80%. EnergoLokata dostępna jest tylko dla nowych klientów neoBanku w ciągu 85 dni od zawarcia umowy Konta Osobistego lub Portfela Depozytowego poprzez bankowość internetową. Wszystkich zainteresowanych EnergoLokatą 3M Plus zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015 energlokata


15-miesięczna Lokata Dynamicznie Rosnąca. Oprocentowanie Lokaty Dynamicznie Rosnącej jest progresywne i zmienia się co 3 miesiące. Średnie oprocentowanie wynosi 3,04% dla kwot powyżej 3.000 zł. Maksymalnej kwoty lokaty nie podano. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Dynamicznie Rosnącą zapraszam tutaj:

najlepsze lokaty maj 2015


Jak widać w odróżnieniu od standardowej oferty depozytowej w przypadku lokat na tzw. start dla nowych klientów nie jest problemem uzyskanie oprocentowania w wysokości 4%. Wielkim minusem jest fakt, że większości przypadków lokaty te można założyć tylko raz i/lub do określonej, najczęściej niewielkiej kwoty. Ale czasami warto zgarnąć premię za bycie nowym klientem. Np. w przypadku lokat w Noble Banku. Oczywiście zestawienie jest subiektywne ale zawiera większość najlepszych lokat. Zestawienie takie będę starał się publikować co miesiąc podobnie jak moje ranking.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.