Dwie majowe Lokaty Extra w Meritum Banku

lokaty extra meritum bank

W ofercie Meritum Banku pojawiły się dawno nie widziane dwie Lokaty Extra: 4-miesięczna Lokata Extra z oprocentowaniem 2,75% oraz 7-miesięczna Lokata Extra z oprocentowaniem 2,85%. Jak zwykle Lokaty Extra przeznaczone są jedynie dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 10.05.2015 r. (obecnie na 20.07.2015 r.) Oprocentowanie całkiem solidne, zwłaszcza dla lokaty na 7 miesięcy. Oferta Lokat Extra ważna jest do odwołania.

Nowymi środkami nie są środki przelewane z rachunków prowadzonych na rzecz współmałżonków i pełnomocników do rachunków klientów otwierających Lokatę Extra. Jeżeli wpłacone pieniądze na Lokatę Extra nie spełnią warunków nowych środków, to oprocentowanie po 14 dniach zostanie obniżone do 1,40%. W przypadku obu Lokat Extra nie ma konieczności posiadania w Meritum Banku konta osobistego. Lokaty Extra można założyć całkowicie online. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować to 1.000 zł, maksymalnej kwoty nie ma. Od sierpnia można otworzyć także lokatę 2-letnią z oprocentowaniem 3%.

Podsumowując nowe Lokaty Extra to obecnie jedne z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku. Przez chwilę konkurencję deklasował Plus Bank ale bardzo szybko (po dwóch dniach) wycofał swoją Lokatę Internetową. Pozostała oferta depozytowa Meritum Banku nie uległa zmianie. Szczegóły tutaj. Nowi klienci Meritum Banku mogą także otworzyć Lokatę Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł. Ale należy pamiętać o zasilaniu Konta z Gwarancją aby nie ponosić opłaty za konto osobiste. Zainteresowanych zapraszam tutaj:

lokaty extra


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.