neoLokata Zysk w neoBanku

neolokata zysk neobank maj energolokata

Aktualizacja 29.01.2016 r.

W neoBANKU pojawiła się 3-miesięczna neoLokata Zysk z oprocentowaniem zmienianym co jakiś czas – obecnie jest to 2,40%. To dosyć spore oprocentowanie o 0,50% wyższe niż na pozostałych lokatach w neoBanku. neoLokata Zysk dostępna jest jedynie dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad sumę środków zgromadzonych na rachunkach osobistych, oszczędnościowych oraz rachunkach lokat terminowych obliczoną na dzień 27.12.2015 r.

neoLokatę Zysk można założyć jedynie za pośrednictwem dyspozycji telefonicznej pod numerem 61 8 512 551 w dni robocze w godzinach 8:00 – 18:00. neoLokata Zysk może być prowadzona w ramach konta osobistego lub internetowego Rachunku technicznego. Dodatkowo niezbędny jest dostęp do bankowości internetowej neoBank24. Aby było mało warunków należy zgodzić się na przetwarzanie danych marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Uff…

Poza tym już standardowo. Minimalna kwota neoLokaty Zysk to 1.000 zł. Można założyć dowolną ilość neoLokat Zysk, jednak ich łączna kwota nie może przekroczyć 1.000.000 zł. Zerwanie neoLokaty Zysk przed terminem zapadalności powoduje zmniejszeniem oprocentowania do wysokości 0,05%. Poza tym w ofercie neoBanku właściwie na stałe znajduje się dostępna jedynie dla nowych klientów energoLokata 3M z oprocentowaniem obecnie 2,70%. Pozostałe warunki takie same jak w przypadku neoLokaty Zysk.

neolokata zysk neobank maj

Aktualne oprocentowanie pozostałych neoLokat w neoBanku:

  • 3-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 2,30%.
  • 6-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 2,10%.
  • 12-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 2,10%.
  • 24-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 2,10%.
  • 36-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 2,10%.

Oprocentowanie neoLokat poza neoLokatą Zysk oraz energoLokatą jest solidne, ale już nie tak rewelacyjne. Szczegóły w moim ostatnim rankingu lokat krótkoterminowych oraz rankingu lokat długoterminowych.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.