Karta Kredytowa + Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 od CitiBanku

Karta Kredytowa Tablet citibank samsung

Na początku stycznia pisałem o promocji, w której Citibank (Citi Handlowy) oferował za założenie Karty Kredytowej Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110. Promocja ta skończyła się z końcem marca, a od kilku dni jest nowa edycja programu „Karta Kredytowa Citibank z Tabletem Samsung”. Tym razem można otrzymać za założenie Karty World MasterCard Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113. Warunki poza nagrodą i rodzajem karty kredytowej są praktycznie takie same jak poprzednio. Promocja trwa aż do 07.07.2015 r., a pula Tabletów jest nieograniczona.

Informacje o nowej promocji Citibanku tutaj.

Promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów Citibanku, którzy od 01.01.2013 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej (wcześniej był to początek roku 2012). Trzeba spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby otrzymać Kartę Kredytową CitiBanku i Tablet należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie:

<<<Strona promocji Karta Kredytowa Citibank z Tabletem Samsung>>>

Karta Kredytowa Tablet citibank

Po wypełnieniu formularza kontaktowego zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibank. Do wniosku będzie należało dołączyć czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy). W tej edycji promocji można otrzymać Kartę Kredytową CitiBank World MasterCard. Umowa o Kartę Kredytową Citibank prześle kurierem.

Aby otrzymać Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 należy:

  • Wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1.000 zł w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową World MasterCard.
  • Zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową World MasterCard.
  • W dniu przyznania nagrody nadal posiadać w Citibanku Kartę Kredytową World MasterCard.

Karta Kredytowa Tablet

Citibank o spełnieniu warunków i przyznaniu nagrody poinformuje nas poprzez wiadomość e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji „Kredytowa Citibank z Tabletem Samsung”. Nagroda – Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 – zostanie wysłana kurierem w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości e-mailowej informującej o przyznaniu Tabletu. Tablet wyceniany jest na 449 zł – CitiBank ufunduje dodatkową nagrodę o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego jeżeli wystąpi obowiązek zapłaty takiego podatku. Na różnych serwisach Tablet ten kosztuje około 50 zł – 70 zł mniej. Tablet podlega 24-miesięcznej gwarancji obsługiwanej przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu.

W porównaniu do poprzedniej edycji promocji do wyboru jest jedynie Karta Kredytowa World MasterCard. Obsługa tej karty kosztuje aż 18 zł miesięcznie. Najlepiej też od razu wyłączyć usługę CitiPhone, której obsługa kosztuje dodatkowe 6 zł miesięcznie. W związku z promocją nie ma żadnego okresu karencji. Po otrzymaniu nagrody nie ma konieczności utrzymywania Karty Kredytowej. Dwa miesiące powinny wystarczyć na spełnienie warunków promocji. Bardziej problemowe może być wydanie kwoty 1.000 zł w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy. Ale ten warunek też jest możliwy do zrealizowania. Wystarczy się po prostu na te zakupy przygotować. W końcu promocja trwa aż do lipca. Wszystkich zainteresowanych Kartą World MasterCard z Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 zapraszam tutaj:

Karta Kredytowa Tablet citibank samsung strona

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.