Nowa R- Lokata w Raiffeisen Polbanku

r- lokata

Na rynku robi się coraz bardziej ciekawie. Sporo banków z powodu obniżenia stóp procentowych zredukowało oprocentowanie swoich lokat. Jednym z tych banków jest Raiffeisen Polbank, który zmienił już dwukrotnie od tego czasu oprocentowanie swoich wszystkich lokat. Ale widocznie bankowi zaczęło brakować gotówki, ponieważ od początku miesiąca w ofercie Raiffeisen Polbanku dostępna jest nowa 3-miesięczna R- Lokata z oprocentowaniem 3,50%. To obecnie jedna z lepiej oprocentowanych lokat 3-miesięcznych na rynku.

Uwaga – od 11.02.2015 r. oprocentowanie obniżone do 3,25%, a od 12.03.2015 r. do 3,15%.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Raiffeisen Polbanku>>>

Minimalna kwota R- Lokaty w Raiffeisen Polbanku to 3.000 zł, maksymalna to aż 300.000 zł. Każdy klient może założyć tylko jedną R-Lokatę w miesiącu kalendarzowym. R- Lokata dostępna dostępna jest jedynie w placówkach banku dla nowych klientów i/lub nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na koniec pierwszego dnia roboczego miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę. Oprócz 3-miesięcznej R- Lokaty pozostała oferta lokat w Raiffeisen Polbanku nie uległa zmianie – zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z poprzednią wiadomością – szczegóły tutaj.Lokata w Raiffeisen Polbanku


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.