Lokata Unikalna VII w Raiffeisen Polbanku

lokata unikalna VII

Raiffeisen Polbank po raz już siódmy przedłużył swoją specjalną ofertę depozytową pod nazwą Lokata Unikalna. W ramach promocji Lokata Unikalna VII możemy otworzyć na lokatę na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,4% lub 3,6% w zależności od ulokowanej kwoty. W odróżnieniu od innych banków środki przeznaczone na Lokatę Unikalną muszą być tylko w części nowymi środkami w banku.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Raiffeisen Polbanku>>>

Lokata Unikalna VII dostępna jest na 3 lub 6 miesięcy w dwóch wariantach:

  • Z oprocentowaniem 3,4% na kwotę od 20.000 zł do 75.000 zł, przy czym co najmniej 20.000 zł musi być nowymi środkami w banku.
  • Z oprocentowaniem 3,6% na kwotę od 75.000 zł do 150.000 zł, przy czym co najmniej 75.000 zł musi być nowymi środkami w banku.

Nowe środki, to środki ponad stan posiadania na dzień 30.04.2014 r. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Unikalną VII. Oferta tak jak poprzednio dostępna jest jedynie w placówkach Raiffeisen Polbanku i jest ważna jest do 30.06.2014 r. Do otwarcia Lokaty Unikalnej VII niezbędne jest posiadania w Raiffeisen Polbanku konta osobistego, ale może być to bezpłatne internetowej konto Aktywne.

Tak jak poprzednio dostępna jest także e-Lokata IV na kwotę od 20.000 zł do 100.000 zł:

  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,5%.
  • Na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,0%.

W przypadku e-Lokaty IV nie ma obowiązku wpłaty nowych środków. Więcej informacji o Lokacie Unikalnej VII oraz e-Lokaty IV możemy znaleźć na stronie internetowej Raiffeisen Polbanku, czyli tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.