Aktywna Karta Szybki Start Getin Online czyli 300 zł za konto – II edycja

Aktywna Karta Szybki Start Getin OnlineW połowie maja opisywałem bardzo dobrą promocję Getin Online, który za założenie i używania Konta Perfekcyjnego płaci nowym klientom przez 6 miesięcy po 50 zł premii. Promocja nazywa się Aktywna Karta – Szybki Start i od 11.06.2014 r. dostępna jest jej druga edycja. O pierwszej edycji można poczytać tutaj, a o moich perypetiach z nią tutaj. Getin Online wprowadził dwie dosyć ważne zmiany – jedną na plus, drugą niestety na minus.

Aby uzyskać premię w wysokości 50 zł miesięcznie w promocji Aktywna Karta Szybki Start Getin Online należy:

  • W ciągu 30 dni po aktywacji rachunku dokonać 3 transakcji bezgotówkowych – transakcje te muszą być w tym czasie rozliczone (to zmiana na plus – w poprzedniej edycji bank dawał nam 7 dni, choć ostatecznie wydłużył czas do 30 dni).
  • W kolejnych 5 miesiącach dokonać po 5 transakcji bezgotówkowych – także te transakcje muszą być w tym czasie rozliczone.

Tak jak zawsze w przypadku takich ofert promocja Aktywny Karta – Szybki Start przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy po 01.06.2013 r. nie posiadali w Getin Online lub Open Online rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Transakcje bezgotówkowe mogą być wykonywane na dowolną kwotę. Należy pamiętać o zmianie limitów na karcie ponieważ standardowo ustalone są one na 1 zł.

W porównaniu do poprzedniej edycji w regulaminie promocji pojawił się także niekorzystny zapis. W przypadku likwidacji rachunku przez klienta przed upływem 24 miesięcy od przystąpienia do promocji Getin Online zażąda od nas zwrotu wypłaconej premii, przy czym:

  • W okresie do 12 miesięcy od przystąpienia do promocji zwrotowi podlega 100% wypłaconej premii.
  • W okresie między 13 a 24 miesiącem od przystąpienia do promocji zwrotowi podlega 50% wypłaconej premii.

Bank w ten sposób chce się zabezpieczyć przez tzw. łowcami promocji. Nie oznacza to, że propozycja Getin Online jest zła – wręcz przeciwnie – jest nadal bardzo dobra. Prowadzenie Konta Perfekcyjnego w Getin Online kosztuje 9,99 zł miesięcznie, chyba, że zapewnimy na konto wpływy w wysokości minimum 1.000 zł i dokonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 400 zł. Pozostaje opłata za kartę w wysokości 2,99 zł, której nie da się uniknąć. Co zauważyłem opłata nie jest pobierana w pierwszym miesiącu od otwarcia konta. Konto można przez kuriera po wypełnieniu wniosku przez internet – wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

Aktywna Karta Szybki Start Getin Online

2 Komentarze

  1. wg mnie dobra oferta,jestem już klientką więc nie mogłam skorzystać ale podrzuciłam pomysł znajomej. sama oferta kont online w getinie jest bardzo szeroka i można znaleźć coś dla siebie.

  2. Ja skorzystałem z promocji w pierwszej edycji. Po trudnych początkach, nie mam już co zarzucić Getinowi – pierwsza premia już została wpłacona na moje konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.