Lokata Unikalna VI w Raiffeisen Polbank czyli lokata na 3,4% lub 3,6%

RAIFFEISEN POLBANK

W ofercie Raiffeisen Polbank co miesiąc pojawia się nowa oferta pod nazwą Lokata Unikalna. W maju pojawiła się już szósta edycja Lokaty Unikalnej, w ramach której możemy otworzyć lokatę na 3,4% lub 3,6% na 3 lub 6 miesięcy. Lokata przeznaczona jest dla częściowo nowych środków i można ją założyć w dwóch wariantach:

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Raiffeisen Polbanku>>>

  • Lokatę z oprocentowaniem 3,4% na kwotę od 20.000 zł do kwoty 75.000 zł, przy czym co najmniej 20.000 zł musi być nowymi środkami w banku.
  • Lokatę z oprocentowaniem 3,6% na kwotę od 75.000 zł do kwoty 150.000 zł, przy czym co najmniej 75.000 zł musi być nowymi środkami w banku.

W ramach promocji „Lokata Unikalna VI” każdy klient wybiera, czy promocyjna lokata ma być założona na 3 czy 6 miesięcy. Można założyć tylko jedną Lokatę Unikalną. Za nowe środki uważa się nadwyżkę środków ponad stan posiadania na dzień 31.03.2014 r. Oferta ważna jest do 31.05.2014 r. i można z niej skorzystać jedynie w placówkach Raiffeisen Polbank.

W ofercie Raiffeisen Polbank dostępna jest także dla wszystkich klientów internetowa e-Lokata III na kwotę od 20.000 zł do kwoty 100.000 zł. Oprocentowanie dla 3-miesięcznej e-Lokaty wynosi 2,5%, dla 6-miesięcznej   e-Lokaty 3%. Nie jest to dużo i bez problemu znajdziemy lepsze oferty na rynku. Choćby oferty takich banków, jak: FM Bank, PNB Paribas, Idea Bank, Meritum Bank, Bossabank oraz Neobank.

Raiffeisen Polbank oferuje także klientom konto oszczędnościowe pod nazwą Konto Lokacyjne Plus z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł, które obowiązuje do dnia 30.06.2014 r. Oferta ta skierowana jest jedynie do nowych klientów, którzy nie posiadają w Raiffeisen Polbanku obecnie żadnych produktów. Dla kwoty powyżej 4% oprocentowanie spada do 1,5%. Wymagane jest posiadanie konta osobistego, ale można założyć bezpłatne konto Aktywne. Więcej szczegółów na stronie internetowej banku, czyli tutaj. A wszystkich, którzy nie mogą lub nie chcą skorzystać z oferty Raiffeisen Polbank zapraszam do przejrzenia ostatniego rankingu kont oszczędnościowych.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.