Lokata Extra na 3,7% w Meritum Banku

Meritum Bank

W ofercie Meritum Banku pojawiła się oferta lokaty na 3 miesiące z wysokim oprocentowaniem 3,7%. Lokata przeznaczona jest niestety tylko dla „nowych środków”, stanowiących nadwyżkę na dzień 07.04.2014 r. Lokatę można założyć już od kwoty 1.000 zł. Górna granica jest ustawiona bardzo wysoko i wynosi 10.000.000 zł.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Meritum Bank ogranicza definicję nowych środków w banku i ustala, że nowymi środkami nie są środki pieniężne przelewane z rachunków prowadzonych na rzecz współmałżonków i pełnomocników do rachunków klientów otwierających Lokatę Extra. Jeśli okaże się, że na lokatę przelaliśmy pieniądze, które nie są nowymi środkami, to oprocentowanie lokaty po dwóch tygodniach zostanie obniżone do 2,5%. Zostaniemy o tym poinformowani drogą elektroniczną, czyli e-mailem. Lokatę można założyć przez internet i w placówkach banku. Niema obowiązku posiadania konta osobistego. Oferta Lokaty Extra ważna jest od 10 kwietnia. Nie ma podanego dnia, do którego obowiązuje promocyjna oferta, więc może być ona odwołana w każdej chwili. Szczegóły na stronie banku, czyli tutaj.

Oprócz promocyjnych i mocno ograniczonych lokat na start, które opisałem tutaj, jest to jedna z najwyżej oprocentowanych lokat na 3 miesiące. Lepszą ofertę dla nowych klientów ma jedynie Neobank, o której pisałem tutaj, oraz Idea Bank, ale ogranicza ofertę tylko do „profesjonalistów” – szczegóły tutaj. 4% na lokacie dostaniemy także w BGŻ Optima, ale musimy być nowymi klientami, szczegóły opisałem tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.