350 zł za konto w BNP Paribas

Standardowo jednym z banków, które premiuje nowych i powracających klientów jest BNP Paribas. Od końcówki poprzedniego roku trwa promocja Dobry start dzięki której można otrzymać premię gotówkową w wysokości 350 zł za konto w BNP Paribas. Warunki jak zwykle nie są trudne do spełnienia a nowa promocja trwa do 23.01.2021 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z najnowszej edycji promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się pewne problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Dobry start – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 23.01.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 06.02.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty otrzymania karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 22.03.2022 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 27.03.2022 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji do 350 zł za konto w BNP Paribas>>>

350 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Dobry start:
Pierwsza Nagroda – 100 zł na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu lutym 2020:
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) w każdym miesiącu.
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
Druga Nagroda – 125 zł na konto za:
 • W miesiącu marcu 2022 r.:
  • Spełnienie warunku otrzymania pierwszej nagrody.
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) w każdym miesiącu.
  • Wykonanie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.
Trzecia Nagroda – 125 zł na konto za:
 • W miesiącu kwietniu 2022 r.:
  • Spełnienie warunku otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) w każdym miesiącu.
  • Wykonanie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 22.03, 26.04 oraz 26.05.2022 r. z adresu dobrystart@bnpparibasplus.pl. Należy do 27.03.2022 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Premię zostaną wydawane i/lub wypłacone do końca marca, kwietnia i maja. Należy pamiętać o uzupełnieniu numeru konta na stronie promocji. Można go uzupełnić później zgodnie z regulaminem promocji ale warto to zrobić od razu.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią do 350 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Dobry start.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

350 zł za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.