Rekordowe 720 zł za konto w Alior Banku

W dniu wczorajszym Alior Bank postanowił mocno zachęcić do siebie nowych klientów ogłaszając promocję Bankuj i zyskuj z kontem dzięki której można otrzymać rekordowe 720 zł za konto w Alior Banku. W porównaniu do poprzedniej akcji warunki zostały lekko zmienione na łatwiejsza a dodatkowo premia mocno podwyższona. Tym razem można otrzymać w ciągu 240 zł za aktywność, 240 zł za odpowiednie płatności i 240 zł za produkt kredytowy. Nowa promocja Alior Banku trwa do 31.05.2021 r.

Z obecnej promocji mogą skorzystać Ci klienci Alior Banku, którzy na 2 lata przed złożeniem wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku (a także w T-Mobile Usługi Bankowe, które zostało wchłonięte ostatnio przez Alior Bank). Posiadanie innych typów kont (oszczędnościowego, w Kantorze Walutowy, firmowego) nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby wziąć udział w promocji Bankuj i zyskuj z kontem należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą na stronie internetowej w Alior Banku, lub przez bankowość elektroniczną lub mobilną. Należy także wyrazić zgody na przetwarzanie danych i marketingowe oraz zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od daty wysłania wniosku. Konto otwiera się za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub wideo rozmowę bądź kuriera.

Do 720 zł za konto w Alior Banku – warunki promocji:

Nagroda I stopnia – 20 zł przez kolejne 12 miesięcy – łącznie 240 zł za:

 • Otrzymywanie wpływów na konto w kwocie 1.500 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.
 • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta. Należy uważać na wyłączenia.
 • Logowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu kolejnych 12 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.

Nagroda II stopnia – 20 zł przez kolejne 12 miesięcy – łącznie 240 zł za:

 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody (w danym miesiącu).
 • Wykonanie co najmniej jednej transakcji w aplikacji mobilnej Alior Banku w ramach usługi (kategorii) Bilety i parking i/lub Płatność za Autostrady w ciągu kolejnych 12 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta. Nagroda to wartość zakupów (na bilety i opłaty) w tej kategorii nie więcej niż 20 zł miesięcznie.

Nagroda III stopnia – 20 zł przez kolejne 12 miesięcy – łącznie 240 zł za:

 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody (w danym miesiącu).
 • Posiadanie w Alior Banku produktu kredytowego (pożyczki, limitu w rachunku lub karty kredytowej z jedną transakcją miesięcznie) bez przeterminowanego zadłużenia.

<<<Strona promocji 720 zł za konto w Alior Banku>>>

Tym razem stawki premii do otrzymania są rekordowo wysokie – standardowo otrzymuje się w danym miesiącu 20 zł za aktywność na koncie, zasilenia (najlepiej spoza Alior Banku) i transakcje, kolejne 20 zł za np. zakupy biletów komunikacji miejskiej czy opłaty za parking w strefie płatnego parkowania. Następnie można otrzymać jeszcze 20 zł miesięcznie za produkt kredytowy. To to już niestety kosztuje – przyznanie limitu to prowizja 2% minimum 75 zł (i opłata roczna), a karta kredytowa to minimum 10 zł miesięcznie, chyba, że wydamy nią 600 zł wtedy nie ma tej opłaty.

Ale i tutaj jest obowiązuje szczęście – w ramach promocji Oferta Konta Jakże Osobistego z Limitem odnawialnym w rachunku na kwotę 1000 zł trwającej do 31.05.2021 r. za wzięcie takiego limitu w wysokości 1.000 zł nie ma opłaty za przyznanie limitu. Nie ma w regulaminie promocji informacji, że akcji nie można łączyć. Należy tylko o jego wypowiedzeniu (jeżeli nie będziemy chcieli z niego korzystać na więcej niż miesiąc przed upływem roku. To pierwsza promocja opisana na stronie ofert specjalnych Alior Banku – tutaj. Premie będą wpływać do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków akcji.

Dodatkowo w ramach jednej z korzyści do konta osobistego Konto Jakże Osobiste można wybrać 1% zwrotu za transakcje mobilne w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Google Pay czy BLIKem. Jak ktoś dużo wydaje to może dorzucić do tego 20 zł miesięcznie. Konto po spełnieniu warunków otrzymania pierwszej nagrody staje się bezpłatne. A na tym będzie nam już naprawdę bardzo zależało. Rekordowo można otrzymać aż 720 zł i to w dosyć prosty sposób jeżeli ktoś jeździ np. komunikacją lub płaci za parkingi. Co prawda nie ma jeszcze opisanej strony promocji ale od wczoraj akcja już trwa – wystarczy złożyć wniosek przez internet.  Wszystkich zainteresowanych premią do 720 zł za konto w Alior Banku zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

Rekordowe 720 zł za konto w Alior Banku


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: 1% na Koncie Oszczędnościowym do 20.000 zł (od kwietnia 10.000 zł), pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin promocji Bankuj i Zyskuj z kontem.

Regulamin Promocji Oferta Konta Jakże Osobistego z Limitem odnawialnym w rachunku na kwotę 1000 zł.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Rekordowe 720 zł za konto w Alior Banku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.