300 zł za konto w Santanderze w akcji Twoje Konto z premią

Na początku grudnia Santander kusił bonami do wybranych sklepów za otwarcie konta osobistego. Tamta akcja pomimo, że dosyć dobra skończyła się przed czasem, a Santander postanowił głębiej sięgnąć do kieszenie bo obecnie można już dostać 300 zł za konto w Santanderze. I to 250 zł w gotówce za samo założenie i niewielką aktywności oraz dodatkowe 50 zł za udział w programie poleceń kont osobistych Santandera. Jak zwykle warunki nie są trudne do spełnienia a promocja Twoje Konto z premią 250 zł trwa do 28.02.2021 r. lub do wyczerpania puli 9.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z nowszej promocji mogą skorzystać osoby, które od 11.01.2020 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego (osobistego) o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Santanderze, w tym od 01.04.2019 r. nie można było brać udziału w akcjach promocyjnych związanych z kontem w Santanderze.

250 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 28.02.2021 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji.
 • Najpóźniej do 15.03.2021 r. zawarcie umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy).
 • Złożenie wniosku o kartę debetową i usługi Santander internet/mobile.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • Zarejestrowanie się w kolejnym miesiącu po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę oraz podanie:
  • Imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz nr PESEL.
  • Wybrania karty podarunkowej do wybranego sklepu: Decathlon, RTV EURO AGD lub Biedronki (ważne do 31.12.2021 r.).
 • W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKem.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • Do 31.07.2021 r. odebranie wypłaconej na konto w Santanderze premii w wysokości 250 zł.

<<<Strona promocji 250 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze plus 50 zł polecenia>>>

300 zł za konto w Santanderze w akcji Twoje Konto z premią

Przykładowo dla kont otwieranych w styczniu warunki należy spełnić w miesiącach styczeń-luty-marzec lub luty-marzec-kwiecień. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest obecnie za pośrednictwem kuriera. Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia. Przy składaniu wniosku powinien wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych lub wykorzystać kod zaprzyjaźnionej osoby 1012461813. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł.

Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 31.01.2021 r.

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ramach połączonych akcji można otrzymać 250 zł w gotówce za udział w promocji oraz 50 zł za udział w programie poleceń. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz Lokatę Mobilną na 1% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe po spełnieniu bardzo prosty warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w  Santanderze zapraszam tutaj:

300 zł za konto w Santanderze w akcji Twoje Konto z premią


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 14 zł).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji Twoje konto z premią 250 zł.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja IX.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł za konto w Santanderze w akcji Twoje Konto z premią

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.