160 zł w gotówce i 50 zł na AliExpress za konto w mBanku

W mBanku trwa promocja, w ramach której można otrzymać 160 zł za otwarcie konta osobistego – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się dodatkowa promocja eKonto z bonem AliExpress dzięki której do podstawowej premii w wysokości 160 zł można dorzuć 50 zł na AliExpress za założenie konta w mBanku. Jedyne co trzeba zrobić to szybko zasilić nowo otwarte konto i wykonać kilka transakcji kartą albo BLIKem. Nowa promocja trwa do 23.12.2020 r. lub do wyczerpania puli (1.000 sztuk) bonów, o czym mBank poinformuje na stronie promocji. Akcja zakończona przed czasem.

Jak zwykle promocja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2017 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W akcji biorą udział tylko konta indywidualne. Można otrzymać jedną premię w wysokości 100 zł i dwie premie po 30 zł oraz oczywiście 50 zł na AliExpress.

160 zł oraz 50 zł na AliExpress za konto  w mBanku – warunki promocji:
 • Złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową.
 • 100 zł w gotówce i 50 zł na AliExpress za szybki wpływ i transakcje:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w ciągu 7 dni od daty jego otwarcia.
  •  Wykonanie 6 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK/i lub płatności mTransferem do końca następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia eKonta.
 • Kolejne 30 zł za:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w kolejnym miesiącu.
  • Wykonanie 6 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK/i lub płatności mTransferem w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta
 • Następne 30 zł za:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w kolejnym miesiącu.
  • Wykonanie 6 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK/i lub płatności mTransferem w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta

<<<Strona promocji 160 zł i 50 zł na AliExpress za konto w mBanku>>>

160 zł w gotówce i 50 zł na AliExpress za konto w mBanku

Wpływy na eKonto powinny być spoza mBanku w jeden kwocie (np. z naszego konta w innym banku). Premię wpłyną na otwarte konto do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu jego otwarcia. Bon na AliExpress zostanie udostępniony w serwisie transakcyjnym mBanku do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Termin ważności bonu to 1.03.2021 r. Konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera albo kończąc proces zakładania w wybranej przez siebie placówce mBanku.


Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 2% do kwoty 10.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Rachunek ten trzeba otworzyć razem z kontem osobistym. Stawka 2% jest tylko gdy suma wpływów na te konto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów.


Warunki otrzymania premii są bardzo łatwe – trzeba po prostu szybko aktywować konto i zrobić przelew w kwocie co najmniej 1.000 zł. Później 2 raz ponowić taki przelew i wykonać odpowiednią ilość transakcji na dowolne kwoty. I za to otrzymuje się premię łączną w wysokości 160 zł w gotówce i 50 zł na AliExpress. Niestety nie okres karencji się nie zmienił. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Wszystkich zainteresowanych premią 160 zł w gotówce i 50 zł na AliExpress za konto w mBanku zapraszam tutaj:

160 zł w gotówce i 50 zł na AliExpress za konto w mBanku


Regulamin promocji eKonto z bonem AliExpress.


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy 1 transakcji w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 7 zł.
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

160 zł w gotówce i 50 zł na AliExpress za konto w mBanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.