100 zł od Twisto za zawarcie umowy

Do grona możliwości, dzięki którym możemy otrzymać dodatkową premię dołączył w dniu wczorajszym fintech Twisto oferujący swego rodzaju kartę kredytową czy limit kredytowy z odroczonym terminem płatności. Obecnie w promocji Bonus z Twisto edycja VIII otrzymuje się 100 zł 60 zł od Twisto za zawarcie umowy. Nie trzeba robić tak naprawdę żadnych operacji czy dodatkowych czynności aby otrzymać premię. Nowa, łatwa promocja trwa do 24.12.2020 r.

W dniu 21.12.2020 r. premia została obniżona do 60 zł a promocja przedłużona do 06.01.2021 r.

Aby otrzymać 100 zł 60 zł od Twisto należy złożyć wniosek o limit Twisto Free podając swoje dane, wyrazić zgodę na kontakt i otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych. Autoryzacja odbywa się za pomocą przelewu ze swojego konta więc dane oraz adres powinny być takie same. Twisto weryfikuje naszą zdolność (w tym też BIK) i przyznaje nam limit – minimalnie to 1.500 zł. Po pozytywnej weryfikacji i zawarciu umowy premia przyznawana jest automatycznie – aby ją wykorzystać należy za pomocą karty Twisto wykonać zakupy, które spłacimy bonusowymi punktami.

Do wyboru mamy darmowy plan Online z kartą wirtualną, którą możemy płacić w internecie (np. Allegro) lub darmowy tylko przez 3 miesiące plan Space z fizyczną kartą (po 3 miesiącach opłata wynosi 9,99 zł miesięcznie). Bonus – przyznane 100 zł 60 zł od Twisto będzie można wykorzystać poprzez spłatę zadłużenia – należy wejść w wykonaną transakcję i wybrać jej spłatę bonusowymi środkami.  I to wszystko – po otrzymaniu bonus można ale nie trzeba korzystać dalej z Twisto – każdy powinien decydować sam. Wniosek o Twisto z premią 100 zł 60 zł można złożyć tutaj:

100 zł od Twisto za zawarcie umowy


Twisto to jedna z usług podobnych do Revolut. Otrzymuje się limit, z którego można korzystać przez cały miesiąc. Następnie mamy 15 dni na jego spłatę. Możemy też spłacić 10% spłacić a resztę przesunąć – kosztuje to 4,50 zł od każdych 100 zł. Płatności możemy rozłożyć także na raty – podział na 3 raty jest za darmo. Twisto działa bardzo podobnie do karty kredytowej. W płatnej po 3 miesiącach wersji Space otrzymuje oprócz karty wirtualnej także kartę fizyczną, przewalutowanie po kursie bankowym do kwoty 3.000 zł oraz opcję dzielenia płatności na kilka osób. Do promocji wystarczy darmowy plan Online.


Regulamin promocji Bonus z Twisto edycja VIII.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

100 zł od Twisto za zawarcie umowy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.