Do 400 zł za konto w Alior Banku w kilku akcjach

Po dłuższej przerwie w Alior Banku pojawiła znana i lubiana promocja Z nami lepiej (5 edycja) dzięki której ponownie można otrzymać solidną premię za konto osobiste w tym banku. Tym razem Alior Banku postanowił trochę zmodyfikować promocję – 220 zł jest do otrzymania za konto osobiste w postaci różnych bonusów, a 180 zł można otrzymać za produkt kredytowych. Co nie znaczy, że nowa promocja Aliora nie jest atrakcyjna. Nowa promocja trwa do 28.02.2021 r. ale aby zgarnąć całą pulę należy się pośpieszyć bo rejestracja karty z bonusem w programie Bezcenne Chwile obowiązuje do 31.12.2020 r.

Z nowej promocji mogą skorzystać Ci, którzy na 2 lata przed złożeniem wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku. Posiadanie innych typów kont (oszczędnościowego, w Kantorze Walutowy, firmowego czy w T-Mobile Usługi Bankowe) nie wyklucza z udziału w promocji. Konto otwiera się za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub wideo rozmowę lub kuriera.

Do 400 zł za konto w Alior Banku – warunki promocji:

10 zł przez kolejne 12 miesięcy za:

 • Otrzymywanie wpływów na konto w kwocie 1.500 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.
 • Wykonywanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych w ciągu kolejnych 12 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.
 • Logowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu kolejnych 12 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.

15 zł przez kolejne 12 miesięcy za:

 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • Posiadanie w Alior Banku produktu kredytowego (pożyczki, limitu w rachunku lub karty kredytowej z jedną transakcją miesięcznie) bez przeterminowanego zadłużenia.

<<<Strona promocji do 400 zł za konto w Alior Banku>>>

Do 400 zł za konto w Alior Banku w kilku akcjach

Jak widać 120 zł dostaje się za umiarkowaną aktywność na koncie – transakcje, logowanie i przelewy na konto. Wpływy na konto powinny pochodzić z kont, który nie jesteśmy właścicielami (jeżeli chodzi o Alior Bank) lub z naszych kont w innych bankach. Kolejne 180 zł można dostać za produkt kredytowy ale to już niestety kosztuje – przyznanie limitu to prowizja 2% minimum 75 zł (i opłata roczna), a karta kredytowa to minimum 10 zł miesięcznie, chyba, że wydamy nią 600 zł wtedy nie ma tej opłaty. Więc niestety tym razem akcja promocyjna ze względu na wymóg produktu kredytowego jest mniej atrakcyjna. Jeśli mam być szczery to nie lubię takich powiązań…


Oprócz głównej premii możemy otrzymać dodatkowe 100 zł w formie 6.800 punktów wymiennych na różne nagrody w programie kartowym Bezcenne Chwile Mastercarda. Trzeba zarejestrować kartą poprzez bankowość internetową lub na stronie programu Bezcenne Chwile, a po zapisaniu do programu wykonać 5 dowolnych płatności bezgotówkowych na kwotę minimum 10 zł (w ciągu 30 dni). Należy zarejestrować się do 31.12.2020 r. lub do wyczerpania puli 7.179 nagród. Należy też wyrazić co najmniej jedną zgodę marketingową. Nagroda zostanie dopisana w programie w ciągu 15 dni roboczych a promocyjne punkty będą ważne przez 2 miesiące.


W ramach promocji otwiera się konto osobiste Konto Jakże Osobiste. Aby konto te było darmowe należy je zasilać odpowiednią kwotą (jednorazowo 1.500 zł) i wykonywać transakcje bezgotówkowe (300 zł). Szczegóły poniżej. Ale za to jedną z tzw. korzyści które możemy wybrać to oprocentowanie 1% do kwoty 20.000 zł. Na standardowym Koncie Mocno Oszczędnościowym otrzymuje się stawkę 1% do kwoty 100.000 zł na 2 miesiąće. Ale to tylko dodatek do głównej premii. Wszystkich zainteresowanych promocją do 400 zł za konto w Alior Banku zapraszam tutaj:

Do 400 zł za konto w Alior Banku w kilku akcjach


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: 1% na Koncie Oszczędnościowym do 20.000 zł. pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin promocji z nami lepiej – 5 edycja.

Regulamin Promocji punktów powitalnych dla Klientów Alior Banku uczestniczących w Programie Priceless Specials „Punkty Powitalne edycja II 2020″.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Do 400 zł za konto w Alior Banku w kilku akcjach

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.