400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Cyber Monday z Bankiem

Do 15 listopada można w BNP Paribas otworzyć konto z premią 250 zł i szansą na wygranie 5.000 zł w dodatkowym konkursie – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się z kolei akcja Cyber Monday z Bankiem dzięki której można otrzymać 400 zł za konto w BNP Paribas za odpowiednie płatności w ciągu tygodnia. Wielkość premii uzależniona jest o wartości wykonanych transakcji. Przy czym 350 zł otrzymuje się w gotówce, a 50 zł w e-kodzie na Allegro. Nowa promocja BNP Paribas trwa dosyć krótko, bo do 10.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allego za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Cyber Monday z Bankiem


Z najnowszej „cyberowej” promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

400 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 10.11.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 24.11.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.01.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w BNP Paribas>>>

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Cyber Monday z Bankiem

Nagrody w promocji Cyber Monday z Bankiem:
50 zł na Allegro za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W dniach 25.11 – 02.12 wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Kolejne 250 zł lub 350 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunków otrzymania e-kodu na Allegro.
 • W dniach 25.11 – 02.12 wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę od 500 zł od 999,99 zł – nagroda 250 zł.
 • Spełnienie warunków otrzymania e-kodu na Allegro.
 • W dniach 25.11 – 02.12 wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 1.000 zł – nagroda 350 zł.

E-kod na Allegro zostanie wysłany do 31.01.2021 r. na podany nr telefonu w formie sms. Z kolei aby otrzymać premię gotówkową należy do 20.01.2021 r. z adresu cybermonday@bnpparibasplus.pl odebrać wiadomość o jej przyznaniu i do 26.01.2021 r. zalogować się na stronę wskazaną w wiadomości o przyznaniu nagrody i podać numer konta w BNP Paribas do wypłaty premii. I dosłownie tyle – sporą premię można otrzymać za wykonanie transakcji w ciągu tygodnia – można się po prostu na te wydatki przygotować.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Cyber Monday z Bankiem

Regulamin promocji Cyber Monday z Bankiem.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.