350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka

Santander podobnie jak w ostatnich miesiącach kusi nowych klientów bardzo solidną premią za otwarcie konta osobistego. W listopadzie trwa akcja Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem dzięki której można otrzymać 200 zł na start, 100 zł na rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile, 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz ewentualnie 50 zł za otwarcie konta dla dziecka. Czyli bezproblemowo można otrzymać 350 zł za konto w Santanderze i dodatkowe 50 zł jeżeli jesteśmy rodzicami. Co ważne dla niektórych powracających klientów – zmienił się okres karencji. Nowa promocja Santandera trwa do 30.11.2020 r.

Z nowej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.11.2019 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego (osobistego) o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Santanderze. Jest też dodatkowy zapis, że osoby które od 01.04.2019 r. brały udział w innych akcjach promocyjnych Santandera premii nie dostaną.

350 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 30.10.2020 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji.
 • Najpóźniej do 15.12.2020 r. zawarcie umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • Opcjonalnie do 25.12.2020 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka poniżej 18 roku życia przez internet (bankowość internetową). Do 30.12.2020 r. zawarcie umowy o ww. konto wraz z powyższymi zgodami.
 • Do 15.04.2021 r. odebranie wypłaconej na otwarte konto premię w wysokości 200 zł i opcjonalnie 50 zł.
 • Zarejestrowanie karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 30.11.2020 r. oraz w ciągu 30 dni od daty rejestracji wykonanie co najmniej jednej transakcji – odbiór 6.800 punktów wartych 100 zł – szczegóły tutaj.

<<<Strona promocji 350 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze>>>

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka

Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera lub poprzez rozmowę z Wideo doradcą. Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Dla kont otwieranych w listopadzie warunki promocji należy spełnić w miesiącach listopad – grudzień – styczeń lub grudzień – styczeń – luty. Dla kont otwartych w grudniu warunki można spełniać począwszy od grudnia lub stycznia. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia.

Przy składaniu wniosku powinien wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomyc . Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Od listopada osoba polecająca i polecona otrzymuje 50 zł „w gotówce”.

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ramach połączonych akcji można otrzymać 200 zł premii niejako na start, 50 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę z kodem polecenia oraz 50 zł za konto dla dziecka oraz dodatkowe 100 zł za zarejestrowanie karty debetowej w programie Bezcenne Chwile (ta akcja jest ograniczona). Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz Lokatę Mobilną na 1% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe, może być (ale nie musi) opłata za kartę – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 350 zł za konto w  Santanderze zapraszam tutaj:

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • 0 zł za za kartę debetową przy 5 transakcjach bezgotówkowych lub stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).

Od grudnia Konto Jakie Chcę bezpłatne po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej opłata 8 zł za konto i 6 zł za kartę).


Regulamin Promocji Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja IX.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.