250 zł za konto w Banku Millennium

Bank Millennium jak co miesiąc wypuszcza nową promocję konta osobistego dla nowych klientów. Nie inaczej jest także w listopadzie, gdzie w ramach promocji Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360 można otrzymać 250 zł za konto w Banku Millennium. Przy czym 100 zł otrzymuje się w formie karty podarunkowej do Zalando za samo otwarcie Konta 360º a kolejne 150 zł w gotówce za bardzo niewielką, a konieczna dla bezpłatności konta aktywność. Nowa promocja trwa do 30.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków

Nagrody za założenie konta i lokaty strukturyzowanej w Banku Millennium mogą mogą otrzymać osoby, które na dzień 02.11.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Nie można być także wnioskodawcą o jakikolwiek produkt w Banku Millennium. Eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że jakiś czas temu Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Aby otrzymać 250 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 30.10.2020 r. złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Do 31.03.2021 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  • W 4 następujących po sobie miesiącach: grudniu oraz styczniu, lutym i marcu 2021 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W 4 następujących po sobie miesiącach: grudniu oraz styczniu, lutym i marcu 2021 r. wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie). Jedna z tych transakcji musi być wykonana zbliżeniowo telefonem.
  • W przypadku otwarcia konta przez foto weryfikację (selfie) do 30.04.2021 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.
  • Do 20.12.2020 r. odebrać wysłanej w formie sms-em kartę upominkową do Zalando o wartości 100 zł.
  • Do 30.04.2021 r. nie rozwiązywać umowy oraz odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 150 zł i ewentualnie 100 zł.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w Banku Millennium >>>

250 zł za konto w Banku Millennium

Kartę upominkową do Zalando o wartości 100 zł dostaje się już za samo otwarcie konta. Aby otrzymać premię 150 zł w gotówce wystarczy kilka zasileń (mogą być one ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 4 kolejnych miesięcy (ale innych niż zasilenia revolut czy kasyna internetowe). Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Należy pamiętać aby jedną transakcję zrobić zbliżeniowo.

Już jako dodatek można założyć Konto Oszczędnościowe Profit ze stawką 1% na 60 dni do 25.000 zł. Konto 360º może być w prosty sposób bezpłatne – wystarczy jeden, odpowiedni przelew i jedna transakcja bezgotówkowa – szczegóły poniżej. Dodatkowo można też otrzymać 200 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium. Wszystkich zainteresowanych nową promocją i łączną premią 250 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

250 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

250 zł za konto w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.