220 zł oraz darmowe wysyłki Allegro Smart za konto osobiste w Banku Millennium

Jeszcze kilka dni trwa w Banku Millennium promocja, w ramach której można otrzymać 100 zł na zakupy w Zalando oraz 150 zł w gotówce – szczegóły w artykule tutaj. W ostatnich dniach wystartowała za to akcja 200 zł na Allegro z dostawą gratis w ramach której można otrzymać e-kod na Allegro o wartości 50 zł, darmowe Allegro Smart na rok, kolejne 150 zł na Allegro w formie e-kodu i 20 zł aplikacji goodie. Czy łącznie można otrzymać 220 zł oraz darmowe wysyłki Allegro Smart za konto osobiste w Banku Millennium. Standardowo warunki otrzymania premii to naprawdę niewielka aktywność. Nowa promocja Banku Millennium trwa do 21.12.2020 r. lub do wyczerpania puli 10.000 sztuk promocyjnych wniosków

Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 23.11.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Nie można być także wnioskodawcą o jakikolwiek produkt w Banku Millennium. Eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że jakiś czas temu Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby które wcześniej korzystały z akcji promocyjnych Banku Millennium mogą skorzystać jeszcze z programu Lubię to Polecam – szczegóły tutaj:

220 zł oraz darmowe wysyłki Allegro Smart za konto osobiste w Banku Millennium


Aby otrzymać 220 zł oraz darmowe wysyłki Allegro Smart za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 21.12.2020 r. złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Do 30.04.2021 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  • W 4 następujących po sobie miesiącach: styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W 4 następujących po sobie miesiącach: styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r. wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie). Jedna z tych transakcji musi być wykonana zbliżeniowo telefonem.
  • W przypadku otwarcia konta przez foto weryfikację (selfie) do 30.04.2021 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.

<<<Strona promocji 220 zł oraz darmowe wysyłki Allegro Smart za konto w Banku Millennium >>>

220 zł oraz darmowe wysyłki Allegro Smart za konto osobiste w Banku Millennium

Nagród jest kilka – pierwszy e-kod o wartości 50 zł na Allegro oraz e-kod na darmowe Allegro Smart na rok zostaną przekazane w ciągu 14 dni roboczych od daty otwarcia konta. Kod na Allegro Smart trzeba wykorzystać do 30.06.2021 r. Dodatkowo do 31.01.2021 r. otrzymamy sms kod o wartości 20 zł na zakupy dokonane na goodie.pl (po użyciu kodu saldo zostanie zwiększone o 20 zł). Kod będzie ważny 14 dni. Kolejne 150 zł na Allegro otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w ciągu 4 kolejnych miesięcy (ale innych niż zasilenia revolut czy kasyna internetowe). Dzięki tym działaniom nie ma także opłat za konto. E-kod na Allegro o wartości 150 zł zostanie wysłany do 31.05.2021 r.

Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Należy pamiętać aby jedną transakcję zrobić zbliżeniowo.

Już jako dodatek można założyć Konto Oszczędnościowe Profit ze stawką 1% na 60 dni do 25.000 zł. Konto 360º może być w prosty sposób bezpłatne – wystarczy jeden, odpowiedni przelew i jedna transakcja bezgotówkowa – szczegóły poniżej. Dodatkowo można też otrzymać 200 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium. Wszystkich zainteresowanych nową promocją i łączną do premią 220 zł i darmowym Allegro Smart za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

220 zł oraz darmowe wysyłki Allegro Smart za konto osobiste w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji 200 zł na Allegro z dostawą gratis.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.