150 zł za konto w Banku Pekao SA + udział w loterii z szansą na BMW i bony na Allegro

Bank Pekao SA postanowił ponowić swoją promocję konta osobistego. Od początku listopada do końca grudnia w ramach promocji o długiej nazwie której nikt do końca nie przeczyta można otrzymać 100 zł premii a dodatkowo można do tego dorzucić 50 zł w programie Bezcenne Chwile. Czyli ponownie można otrzymać do 150 zł za konto w Banku Pekao.  Warunki się praktycznie nie zmieniły i są bardzo łatwe do spełnienia. Nowa promocja banku Pekao trwa do 31.12.2020 r.

Pozostał taki sam okres karencji od ładnych kilku miesięcy –  do akcji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2019 r. do 31.10.2020 r. nie posiadały w Pekao SA rachunku płatniczego i/lub lokaty terminowej. Konto zakłada zakłada się za pomocą tzw. biometrii – na selfie.

Aby otrzymać premię 100 zł za konto osobiste w Banku Pekao należy:
 • Od dnia przystąpienia promocji do końca następnego miesiąca i przez 3 kolejne miesiące (czyli 4 miesiące):
  • zapewniać wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł (najlepiej spoza Pekao SA),
  • wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay,
  • logować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Warunki trzeba spełniać więc przez kolejne 4 miesiące. Nagrodę – 100 zł – otrzymamy do końca kwietnia albo do końca maja w zależności kiedy spełnimy warunki promocji. Dodatkowo jeżeli wybierzemy kartę Mastercard i do 31.12.2020 r. zarejestrujemy ją w programie Bezcenne Chwile otrzymamy 3.400 punktów powitalnych po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w ciągu 30 dni od rejestracji. Promocyjne punkty będą dostępne maksymalnie po 30 dniach od daty spełnienia warunków i będą ważne przez 6 miesięcy. Należy oczywiście w ww. programie wyrazić zgody marketingowej. Punkty te można wymienić na nagrody o wartości około 50 zł. Z promocji są wyłączone osoby, które przed 26.10.2020 r. były uczestnikami programu Bezcenne Chwile z kartą Pekao SA.

<<<Strona promocji do 150 zł za konto w Banku Pekao SA>>>

150 zł za konto w Banku Pekao SA + udział w loterii z szansą na dodatkowe nagrody


Dodatkowo można skorzystać z polecenia konta osobistego w Pekao SA przez rodzinę czy znajomych. Wtedy osoba polecająca ma szansę otrzymać 100 zł. Niestety osoba polecona nie otrzymuje nic. Wystarczy przy otwarciu wpisać odpowiedni kod polecenia. Osoba polecająca i polecona powinny mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zasilić swoje konto kwotą minimum 500 zł, wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub PeoPay oraz logować się do tej aplikacji. Osoba polecona musi spełnić te same warunki a spełni je z pewnością w ramach promocji za nowe konto. Warunki należy spełnić do 31.01.2021 r. a wypłata premii nastąpi do końca następnego miesiąca. Można tak otrzymać aż do 1.500 zł za polecenia kont w Banku Pekao SA. Osoba polecająca powinna zarejestrować się tutaj.


Żeby tego było mało można wziąć udział w loterii „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!” w której można wygrać samochód BMW i3 oraz 3220 bonów na Allegro o wartości 50 zł. Należy zarejestrować się na odpowiedniej stronie loterii oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe lub zbliżeniowe kartami Mastercard i Maestro. Za transakcję kartą debetową są 2 losy, a transakcje kartą kredytową 4 losy. Dodatkowo 100 losów otrzymuje się za posiadanie lub zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile. Codziennie Bank Peako będzie wylosowywał 35 bonów do Allegro a 20.01.2021 r. samochód BMW i3 o wartości 169.000 zł. O przyznaniu nagrody szczęśliwy uczestnicy zostaną powiadomieni na adres e-mail w ciągu 3 dni od daty losowania – należy wtedy uzupełnić formularz do otrzymania nagrody.

150 zł za konto w Banku Pekao SA + udział w loterii z szansą na dodatkowe nagrody


Konto osobiste w banku Pekoa SA należy za pomocą selfie i weryfikację przez stronę internetową czy mobilnie (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne – staje się bezpłatne po wykonaniu warunków promocji (osoby do 26-go roku życia nie muszą robić nic). Wystarczy przelew na 500 zł i jedna operacja kartą Mastercard. Jednak jak przy zakładaniu konta wybierze się kartą Viva trzeba zrobić 4 płatności bezgotówkowe inaczej zapłacimy 9,99 zł. Karta Visa we wniosku podstawiała się ostatnio automatycznie – należy to zmienić jak się chce. Wszystkich zainteresowanych nową promocją zapraszam stronę promocji tutaj:

150 zł za konto w Banku Pekao SA + udział w loterii z szansą na dodatkowe nagrody


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
 • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
 • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł) przy karcie Mastercard.
 • 0 zł za obsług karty po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych (inaczej 9,99 zł) przy karcie Visa.
 • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej ale 0 zł za autoryzację w aplikacji PeoPay.
 • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Mastercard.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Visa. Po zasileniu kwotą 5.000 zł wszystkie wypłaty są darmowe.

https://www.pekao.com.pl/dam/ROOT-EXTERNAL/DOCS/202011-regulamin-promocja-konto-przekorzystne-100-edycja-4.pdfOtwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja IV.

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja IV”.

Regulamin programu poleceń Polecam Przekorzystne.

Regulamin loterii „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!”


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.